مدیرعامل فرابورس تشریح کرد؛

جزئیات بازگشایی نماد پرسپولیس

1401/06/08 - 14:14 - کد خبر: 73322 نسخه چاپی

نصر: میثم فدایی مدیرعامل شرکت فرابورس جزئیات بازگشایی نماد پرسپولیس را تشریح کرد و گفت: در حال تطبیق افشائیات هستیم و اگر مشکلی وجود نداشته باشد، نماد پرسپولیس نیز گشایش خواهد یافت.

به گزارش نصر، میثم فدایی به بیان جزئیات بازگشایی نماد پرسپولیس پرداخت و اظهار داشت: با توجه به اینکه سال مالی پرسپولیس منتهی به 31 خردادماه هر سال است و ناشران موظف هستند 60 روز پس از پایان سال مالی، صورت‌های مالی حسابرسی نشده خودشان را ارائه کنند، مجبور شدیم در باشگاه پرسپولیس صورت‌های مالی حسابرسی نشده را اخذ کنیم.
وی افزود: سال مالی استقلال منتهی به 31 تیرماه است که در گشایش استقلال موعد قانونی برای انتشار صورت مالی سالانه حسابرسی نشده وجود نداشت و همین موضوع، علت اختلاف موارد افشا بین دو باشگاه بود.

جزئیات بازگشایی نماد پرسپولیس
مدیرعامل شرکت فرابورس ایران در پاسخ به این سوال که «نماد پرسپولیس چه زمانی بازگشایی خواهد شد؟»، گفت: صورت‌های مالی حسابرسی شده پرسپولیس را دریافت کردیم و تاییدیه حسابرس مبنی بر رویه شناسایی درآمد افشا شده است. در حال حاضر، در حال تطبیق افشائیات و قرارداد بازیکنان هستیم و اگر مشکلی در خصوص افشا وجود نداشته باشد، نماد گشایش خواهد یافت.
به گزارش شهر بورس، پذیره نویسی سهام دو باشگاه پرطرفدار پایتخت در آخرین روز کاری سال 1400 به اتمام رسید و نماد باشگاه استقلال، روز چهارشنبه هفته گذشته (2 شهریور) بازگشایی شد.
با این حال، نماد پرسپولیس همچنان بازگشایی نشده است و شرکت کنندگان در پذیره نویسی پرسپولیس، منتظر بازگشایی سهام این باشگاه هستند.
انتهای پیام/
جزئیات بازگشایی نماد پرسپولیس آژانس خبری تحلیلی شهر بورس

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار