امام جمعه تبریز:

تحقق عدالت در حوزه سلامت محسوس است

1401/06/04 - 10:53 - کد خبر: 72794 نسخه چاپی

نصر: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: در دوره جدید فعالیت وزارت بهداشت در دولت سیزدهم، تحقق عدالت در حوزه سلامت کاملا محسوس است.

به گزارش نصر، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم روز جمعه در سومین روز از هفته دولت و در دیدار بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد: مدیریت کرونا یکی از مهمترین و بزرگترین افتخارات دولت است.
وی ادامه داد: اگر به آمارهای کرونا و مرگ و میر بیماران کرونا در سال گذشته و زمان آغاز بکار دولت سیزدهم توجه کنیم، به موفقیت های حاصل شده در مدیریت کرونا پی می بریم. 
امام جمعه تبریز گفت: شرایط واکسیناسیون در یکسال پیش، وضعیت مناسبی نداشت اما در حال حاضر نه تنها، بخش زیادی از جمعیت واکسن تزریق کرده اند بلکه در حال صادرات واکسن کرونا هستیم که این هم موجب افتخار دولت جمهوری اسلامی ایران است‌.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با اشاره به فعالیت پزشکان بنگلادشی، هندی و پاکستانی در دوران قبل و سالهای اول انقلاب در کشور، گفت: امروز با توانمندی های نظام سلامت و تکیه بر توان داخلی، به نقطه ای رسیده ایم که نه تنها پزشک خارجی نداریم بلکه  بسیاری از مردم کشورهای دیگر برای درمان به ایران سفر می کنند. 
 وزیر بهداشت در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم، گزارشی از پیشرفت ها و دستاوردهای یکساله دولت در حوزه سلامت را ارائه داد.
انتهای پیام/
تحقق عدالت در حوزه سلامت محسوس است خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار