خبر/

9 کیلومتر از روکش آسفالت راه‌های روستایی مراغه بهره‌برداری شد

1401/06/03 - 18:26 - کد خبر: 72785 نسخه چاپی

نصر: روکش آسفالت راه دسترسی به روستاهای «قلعه‌خالصه»، «نرج‌آباد»، «طالب‌خان» و «خرمازرد» مراغه به طول ۹ کیلومتر و با ۹ میلیارد تومان هزینه‌ از محل اعتبارات استانی با حضور «محمد اسلامی» معاون رییس‌جمهور و استاندار آذربایجان‌شرقی از طریق ویدئوکنفرانس به بهره‌برداری رسید.

به گزارش نصر، معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه روز پنج‌شنبه در آیین بهره‌برداری از این پروژه‌ها که به صورت نمادین در روستای «قلعه‌خالصه» مراغه برگزار شد، اظهار داشت: امسال  در مجموع ۳۰ کیلومتر از راه‌های دسترسی به روستاهای مراغه آسفالت‌ریزی و روکش می‌شود که امروز ۹ کیلومتر از آن به رسید و ۲۱ کیلومتر هم در دست اجراست.
وی اضافه کرد: همچنین طی سال جاری ۷۱ میلیارد تومان برای پروژه‌های راه‌های روستایی مراغه هزینه خواهد شد و با استفاده از این میزان اعتبار ۲۷ کیلومتر  راه روستایی احداث و ۱۵ کیلومتر بهسازی می‌شود و از دیگر موارد نیز می‌توان به احداث پل سه‌دهانه ۱۰ متری و ۲۱ کیلومتر روکش آسفالت روستایی اشاره کرد.
وی با اعلام اینکه نهضت عظیم آسفالت‌ریزی در مراغه در حال اتفاق افتادن است، افزود: این حجم از عملیات عمرانی راهداری در یک‌سال دولت مردمی با پنج سال قبل از آن برابری می‌کند.
طی هفت دولت امسال ۹۳ طرح تولیدی، خدماتی و عمرانی با ۲۳۴ میلیارد و ۱۹۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان هزینه در این شهرستان افتتاح می‌شود.
انتهای پیام/
9 کیلومتر از روکش آسفالت راه‌های روستایی مراغه بهره‌برداری شد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار