امام جمعه‌ اهر:

مردم بهترین قاضی برای ارزیابی عملکرد مسئولان هستند

1401/06/03 - 09:32 - کد خبر: 72677 نسخه چاپی

نصر: امام جمعه‌ اهر خطاب به مدیران ادارات شهرستان اهر گفت: به مردم آمار غلط ندهید چراکه آنها بهترین قاضی برای ارزیابی عملکرد مسئولان هستند.

به گزارش نصر، جواد حاجی‌زاده صبح پنج شنبه در دیدار اعضای شورای اداری شهرستان اهر با وی به مناسبت هفته دولت گفت: سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر را تسلیت عرض کرده و هفته‌ی دولت را به دولت‌مردان تبریک می‌گویم.
وی گفت: سیاه‌نمایی دشمنان در خصوص دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی، صرفاً برای زیرسوال بُردن خدمات و دلسرد کردن مردم است.
حاجی زاده ابراز داشت: خدمت به مردم اگر مخلصانه و صادقانه باشد ارزشمند است. وقتی مدیر یا مسئولی در کوتاه‌مدت توانست با عمل مخلصانه در خدمت مردم باشد یعنی اگر چندین سال هم‌مدیر باشد می‌تواند خدمت صادقانه انجام دهد.
وی ادامه داد: خدمت و تلاش در راه مردم بالاترین عبادت است، به عبارتی خدمت به مردم عین طواف کعبه است. مدیران در پایان سال کارنامه خدمت‌گزاری ارائه دهند. فرافکنی و انداختن مشکلات به گردن همدیگر جایز نیست، انتظار داریم شجاعت به خرج دهید و اگر قصور بوده را گردن بگیرید.
حاجی زاده ابراز داشت: مردم بهترین قاضی و ارزیاب عملکرد مسئولان و ادارات هستند، وقت بوده مردم تشکر کردند و وقت هم بوده به دلیل فشار مشکلات، اعتراض و گلایه کرده‌اند. بیش از ۴۰ سال است که دشمنان تلاش می‌کنند تا نظام جمهوری اسلامی را براندازی کنند، ولی به لطف الهی نظام و انقلاب ما به مسیر خود با صلابت ادامه می‌دهد.
وی گفت: مشکلات مردم و جامعه با مدیریت جهادی حل می‌شود. ما از هر حیث با موانع ایجادی از سوی دشمنان مواجه هستیم. تنها در جراحی اقتصادی مشکلات زیادی به وجود آمد چراکه دشمنان هم نقشه چیده بودند تا از شرایط سوءاستفاده کنند.
امام جمعه اهر افزود: منطقه ارسباران روی طلاست، اما اگر بگوییم محروم هستیم آن‌هم بستگی به کارایی ما در بهره‌برداری از ظرفیت دارد. حداقل می‌توانیم از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود به نفع جامعه استفاده کنیم.
حاجی زاده ادامه داد: همه باید به دولت برای حل مشکلات و بحران‌ها کمک کنیم. اگر حوزه اقتصادی نیز به درستی مدیریت شود قطعاً مشکلات حل می‌شود.
انتهای پیام/
مردم بهترین قاضی برای ارزیابی عملکرد مسئولان هستند خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار