سازمان وظیفه عمومی فراجا؛

فراخوان مشمولان پایه خدمتی شهریور ماه ۱۴۰۱/کارت واکسن ضروری است

1401/05/30 - 12:35 - کد خبر: 72196 نسخه چاپی

نصر: سازمان وظیفه عمومی فراجا اعلام کرد: مشمولان دارای برگ آماده به خدمت شهریور ۱۴۰۱ باید در محل و مراکز مندرج در برگ معرفی نامه حضور یابند.

به گزارش نصر، سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: مشمولان می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.
این دسته از مشمولان باید روز سه شنبه یکم شهریور ماه سال ۱۴۰۱ در ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.
مشمولان اعزامی کارت تزریق واکسیناسیون کووید ۱۹ و واکسن مننژیت و دوگانه را در روز اعزام به همراه داشته باشند.
مشمولان اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه و مدارک مربوط به شرایط خاص را به همراه خود داشته باشند.
در این اطلاعیه آمده است عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.
سازمان وظیفه عمومی متذکر شده است که متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق کانال خبرسربازی در پیام رسان سروش به نشانی http://khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.
انتهای پیام/
 
 
فراخوان مشمولان پایه خدمتی شهریور ماه ۱۴۰۱/کارت واکسن ضروری است خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار