مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خبر داد:

افتتاح نخستین مجتمع خدماتی، رفاهی و گردشگری شیلات آذربایجان شرقی در اهر

1401/05/15 - 15:53 - کد خبر: 70718 نسخه چاپی

نصر: مدیر جهاد کشاورزی اهر از آغاز فعالیت نخستین مجتمع خدماتی، رفاهی و گردشگری شیلات بین راهی آذربایجان شرقی در این شهرستان خبر داد. 

به گزارش نصر، علی نجفی گفت: در راستای معرفی ظرفیت‌های گردشگری و شیلاتی اهر برای اولین بار در سطح استان مجوز ایجاد مجتمع خدماتی، رفاهی و گردشگری شیلات بین راهی برای اهر صادر و این مجتمع فعالیت خود را آغاز کرد. 
وی افزود: این مجتمع گردشگری شیلاتی درزمینی به مساحت یک هکتار با هزینه اولیه بیش از ۱۰ میلیارد ریال در مکان زیبا و گردشگری منطقه ارسباران و در مسیر اهر، تبریز ایجاد شده و آماده ارائه خدمات به مهمانان و گردشگران در این مسیر پر تردد است. 
مدیر جهاد کشاورزی اهر با اشاره به اینکه این مجتمع گردشگری دارای امکانات خدماتی و رفاهی مناسب و استاندارد است، گفت: این مجتمع دارای رستوران، آشپزخانه مجهز، سوئیت ویژه مهمان، آلاچیق و مزرعه استخر ماهی با تولید سالانه ۳۰ تن ماهی قزل آلا است که به صورت عرضه مستقیم ماهی و پخت سنتی و آشپزخانه‌ای در فضایی بی‌نظیر و خاطره انگیز چشم هر گردشگر و میهمانی را به خود مجذوب خواهد کرد.
وی افزود: این مجتمع خدماتی، رفاهی، گردشگری شیلاتی در گام اول دارای نواقصاتی نیز می‌باشد که امیدواریم با همکاری مدیر مجتمع، اداره راه و ترابری بتوانیم با رفع نواقصات گامی مهم در جذب گردشگر در شهرستان اهر و منطقه ارسباران برداریم.
نجفی در ادامه از فعالیت ۳۲ استخر پرورش ماهی مجوزدار در شهرستان اهر خبر داد و گفت: جهاد کشاورزی اهر آماده اعطا و صدور مجوز برای پرورش‌دهندگان ماهی هستند که برای جذب گردشگر اقدام به ایجاد مجتمع خدماتی، رفاهی و گردشگری شیلاتی در این شهرستان کنند.
انتهای پیام/
افتتاح نخستین مجتمع خدماتی، رفاهی و گردشگری شیلات آذربایجان شرقی در اهر خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار