میرتاج‌الدینی:

پایبندی به منش شهدا از مهمترین شاخص‌های انقلابی‌گری است

1401/05/14 - 21:32 - کد خبر: 70612 نسخه چاپی

نصر: رئیس مجمع نمایندگان شمالغرب کشور و نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مسئولان باید به اصول و منش شهدا پایبند باشند زیرا یکی از مهمترین شاخص‌های انقلابی‌گری است و به اقتدار کشور کمک می‌کند.

به گزارش نصر، سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی روز جمعه در نخستین سالگرد درگذشت «غلامحسین شیری علی‌آباد» نماینده اسبق مردم هشترود و چاراویماق در مجلس بیان کرد: ایران به برکت همین روحیه انقلابی‌گری به یک کشور مقتدر در برابر ابرقدرت‌های جهان تبدیل شده و اگر در منطقه اقدامی صورت گیرد، تصمیم‌گیر اصلی ایران است.
وی به برخی مشکلات اقتصادی هم اشاره و بیان کرد: کشور با وجود مشکلات رو به رشد است و بسیاری از نیازهای اساسی مردم در مناطق مختلف حل شده و برخی دیگر هم در حال حل شدن است.
میرتاج‌الدینی بیان کرد: در دولت آیت‌الله رئیسی پیشرفت‌های خوبی در حوزه گسترش روابط با همسایگان صورت گرفته و شاهد گسترش روابط با کشورهای بلوک شرق مانند چین و روسیه هستیم.
نائب رئیس کمیسیون برنامه بودجه مجلس شورای اسلامی افزود:  گسترش روابط اقتصادی و پولی و بانکی ایران و روسیه یکی از اقدامات مهم برای خنثی‌سازی تحریم‌های اقتصادی و بانکی است.
مرحوم «غلامحسین شیری علی‌آباد» به مدت چهار سال نمایندگی مردم هشترود و چاراویماق را در دوره نهم مجلس شورای اسلامی بر عهده داشت. 
از مسئولیت های آن مرحوم می‌توان به شهرداری هشترود، ریاست نهضت سواد آموزی این شهرستان و ریاست آموزش و پرورش ملکان اشاره کرد.
وی سال گذشته به علت بیماری کرونا دار فانی را وداع گفت.
انتهای پیام/
 پایبندی به منش شهدا از مهمترین شاخص‌های انقلابی‌گری است خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار