خبر/

بازداشت رمال دروغگو در تبریز/ دوستان خانوادگی او را لو دادند!

1401/05/09 - 09:24 - کد خبر: 70018 نسخه چاپی

نصر: مرد شیاد که با معرفی خود به عنوان رمال اینستاگرامی از خانواده دوستش 260 میلیون تومان کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.     

به گزارش نصر، چندی قبل مردی با مراجعه به پلیس فتا استان آذربایجان شرقی از یک رمال شکایت کرد و گفت: مدتی است که همسرم به دلیل داشتن مشکلات روحی و افسردگی، در یکی از صفحات اینستاگرامی با یک فالگیر و رمال  آشنا شده  که با دادن وعده اینکه مشکل شما را با ترفند‌هایی حل خواهم کرد، از وی اقدام به کلاهبرداری می‌کند.
سرهنگ «محسن محمودی» رئیس پلیس فتا آذربایجان‌ شرقی در این باره گفت: پس از این شکایت و تشکیل پرونده  مبنی بر کلاهبرداری با ترفند رمالی در شبکه اجتماعی اینستاگرام ، پلیس  رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار داد و کارشناسان پلیس فتا در بررسی‌های اولیه دریافتند که رمال کلاهبردار با فریب دادن اعضای این خانواده و با بیان مطالب کذب و دروغ که شما طلسم شده‌اید، جمعاً مبلغ ۲۶۰ میلیون تومان طی چندین فقره در بازه های زمانی مختلف برای رفع طلسم دروغین دریافت کرده است.
رئیس پلیس فتا آذربایجان ‌شرقی گفت: با اقدامات فنی و تخصصی صورت گرفته توسط افسران سایبری فرد کلاهبردار شناسایی و برای پاسخگو بودن به اعمال خود در قبال قانون به پلیس فتا فراخوانده شد. پس از حضور متهم در مقر پلیس و در ادامه تحقیقات پیرامون موضوع پرونده مشخص شد این رمال کلاهبردار از آشنایان نزدیک یکی از اعضای خانواده شاکی بوده که علت و انگیزه خود از این کار را مشکلات مالی عنوان کرد و با دادن تعهد مبنی بر جبران خسارات و بازگرداندن تمامی مبالغ دریافتی، وی به همراه پرونده برای سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شد.
انتهای پیام/
بازداشت رمال دروغگو در تبریز/ دوستان خانوادگی او را لو دادند! پایگاه خبری و اطلاع رسانی رکنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار