خبر/

کسب مدال برنز تکواندو قهرمانی جهان توسط نماینده استان

1401/05/08 - 17:25 - کد خبر: 69989 نسخه چاپی

نصر: فاطمه باقرزاده توانست مدال برنز رقابت های قهرمانی جهان به میزبانی کشور بلغارستان را تصاحب کند.

به گزارش نصر، پنجمین دوره رقابت های تکواندو نونهالان قهرمانی جهان با حضور ۶۶۹ تکواندوکار از بیش از ۹۰ کشور جهان از روز پنجشنبه ششم مرداد ماه به میزبانی بلغارستان در سالن ورزشی «آرمتس» شهر صوفیه آغاز شده است.
روز جمعه هفتم مردادماه و در روز دوم این رقابت ها ۱۹۵ تکواندوکار در اوزان ۳۳-، ۳۷ و ۵۳- کیلوگرم پسران  واوزان ۴۱- و ۴۷- کیلوگرم دختران مبارزات خود را شروع کردند که تیم اعزامی ایران 2 نماینده داشت و حاصل آن کسب یک مدال ارزشمند برنز بود. 
فاطمه باقرزاده در وزن 41- کیلوگرم، در مرحله نیمه نهایی در یک بازی بسیار نزدیک برابر «لی یومین» از کره جنوبی 2 بر یک (14 بر 13 برنده کره جنوبی - 18 بر 8 برنده فاطمه و 10 بر 9 برنده کره جنوبی) بازی را واگذار کرد و صاحب مدال ارزشمند برنز شد.
نماینده شایسته ایران ابتدا در بازی نخست «سادو زابیرو» از نیجر را 2 بر صفر ( 8 بر 5 و 5 اخطاره شدن حریف در راند دوم) شکست داد و سپس در پیکار با «راینه ایبالدز» از آمریکا در 2 راند متوالی و با نتایج 12 بر4 و 12 بر یک صاحب پیروزی شد و در ادامه  با برتری 2 بر صفر مقابل «دل وچیو آدل» از ایتالیا (۱۲ بر یک و پنج بر صفر) راهی مرحله نیمه نهایی شد.
انتهای پیام/
کسب مدال برنز تکواندو قهرمانی جهان توسط نماینده استان حمیدرضا سامبرانی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار