فرمانده انتظامی اهر:

هیأت‌های عزاداری از انسداد خیابان و ایجاد ترافیک خودداری کنند

1401/05/04 - 10:37 - کد خبر: 69562 نسخه چاپی

نصر: فرمانده انتظامی اهر بر پرهیز جدی هیات‌های عزاداری حسینی از انسداد و ایجاد ترافیک طولانی در معابر و خیابان‌های این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش نصر، سرهنگ قدرت آقاپور، روز دوشنبه، سوم مردادماه، در نشست خبری با خبرنگاران ضمن اشاره به فرا رسیدن ماه محرم و صفر و تسلیت شهادت امام حسین(ع) و یاران باوفایش گفت: هیات‌های عزاداری باید دقت کنند در روزهای عزاداری سیدالشهدا(ع) حتماً مراعات حال همشهریان را داشته باشند و طبق برنامه اعلامی، هیات‌ها و دستجات عزاداری سر وقت شروع و زود خاتمه یابد تا باعث گلایه مندی همشهریان نشود.
وی امنیت و آسایش مردم را خط قرمز پلیس برشمرد و افزود: با افرادی که بخواهند امنیت و آسایش مردم را دچار مخاطره کنند برخورد جدی خواهد شد و در این خصوص با کسی تعارفی نداریم.
وی با اشاره به وجود خانه باغ های زیاد در مناطق باغی و روستایی شهرستان های اهر و هوراند افزود: خوشبختانه با تلاش همکاران و اهالی روستاها در این خانه باغها امنیت حاکم بوده و برای افزایش امنیت نیز استفاده از دوربین های مدار بسته و نگهبان در ورودی روستاها و خانه باغها برای کاهش سرقت ها بسیار مهم و تاثیرگذار است.
فرمانده انتظامی اهر در ادامه به ایجاد مزاحمت برخی جوانان در پارک‌ها نیز اشاره کرد و گفت: تربیت جوانان جزو وظایف اصلی خانواده ها می باشد و قبل از مداخله پلیس باید خانواده ها نحوه برخورد و عدم ایجاد مزاحمت به مردم را برای فرزندان خود آموزش دهند. 
وی همچنین در رابطه با ایجاد آلودگی صوتی و سلب آسایش توسط خودروسواران که باعث گلایه مندی همشهریان شده است نیز افزود: تاکنون پنج دستگاه خودرو در این راستا توقیف و روانه پارکینگ شده که از همشهریان می خواهیم در صورت مشاهده‌ی هرگونه خودرویی که موجب ایجاد آلودگی صوتی در سطح شهر شوند بلافاصله شماره پلاک آن را به پلیس ۱۱۰ و یا پلیس راهور گزارش دهند تا نسبت به توقیف خودروی متخلف اقدام شود.
فرمانده انتظامی اهر در پایان از احداث ساختمان فرماندهی انتظامی شهرستان هوراند و فعالیت آن به صورت مستقل در آینده نزدیک خبر داد.
انتهای پیام/
هیأت‌های عزاداری از انسداد خیابان و ایجاد ترافیک خودداری کنند خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار