روابط عمومی هیات تیراندازی استان خبر داد:

برگزاری مسابقات تیراندازی جام ایپک یولی در آذربایجان شرقی 

1401/05/03 - 17:56 - کد خبر: 69543 نسخه چاپی

نصر: روابط عمومی هیات تیراندازی استان آذربایجان شرقی گفت: اولین مرحله رنکینگ کمان سنتی قهرمانی کشور در تاریخ ۶ و ۷ مردادماه برگزار خواهد شد. 

به گزارش نصر، نبی زاده به برگزاری مسابقات کمان سنتی قهرمانی کشور جام ایپک یولی به میزبانی تبریز اشاره کرد و گفت: مسابقات کمان سنتی در تاریخ ۶ و ۷ مرداد ماه سال جاری در میدان شهید بهشتی و بر روی بزرگترین سنگفرش جهان برگزار می گردد.
وی افزود: این مسابقات که اولین مرحله رنکینگ کشوری هست با حضور بیش از ۱۰۰ کماندار با لباس‌ها و تجهیزات سنتی برگزار خواهد شد.
نبی زاده تصریح کرد: این مسابقات ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه ۶ مرداد با حضور مسئولین کشوری و استانی افتتاح شده و ساعت ۱۹ همان روز با اهدای جوائز به اتمام خواهد رسید.
روابط عمومی هیات تیراندازی با کمان استان اذعان کرد: برگزاری مسابقات کمان سنتی بصورت کوزه زنی و تیراندازی باکمان مسافتی(فلایت آرچری) و همچنین کلوت آرچری که از رشته های جذاب تیراندازی باکمان در سطح دنیا می باشد، برای اولین بار در سطح کشور در منطقه زیبا و توریستی آرپادره سی از مسابقات جنبی این رویداد می باشد که در روز چهارشنبه ساعت ۱۷ با همیاری دهیاری روستای آرپادره سی برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
برگزاری مسابقات تیراندازی جام ایپک یولی در آذربایجان شرقی  سحر مغفرت

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار