اخطا در بارگذاری ماژول یک یا چند ماژول در این صفحه بارگذاری نشده است. این ممکن است موقتی باشد. لطفا صفحه را بازیابی نمایید (کلید F5 را بفشارید). درصورتی که مشکل همچنان باقی مانده بود لطفا به مدیر سایت اطلاع دهید.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم‌پزشکی تبریز:

۸۶ مبتلا به کرونا در آذربایجان شرقی شناسایی شد

1401/04/31 - 15:27 - کد خبر: 69196 نسخه چاپی

نصر: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: در شبانه روز گذشته یک فوتی و ۸۶ مبتلا به ویروس کرونا در آذربایجان شرقی شناسایی شد.

به گزارش نصر، حسین حقائی در یک گفت‌وگوی خبری اظهار کرد: اکنون ۲۰۶ بستری کرونایی در آذربایجان شرقی وجود دارد که ۵۴ مورد آنها در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
وی ادامه داد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۸۶ نفر مثبت کرونایی در استان شناسایی شده است و یک نفر نیز فوت شد.
وی افزود: افرادی که شش ماه از تزریق دز سوم آنها گذشته است، نوبت یادآور خود را تزریق کنند که تاکنون ۲۶ هزار ۸۱۶ نفر دز یادآور را تزریق کرده‌اند و کمتر از یک درصد جمعیت را در برمی‌گیرد.
حقائی خاطرنشان کرد: باتوجه به شواهد علمی موجود، واکسیناسیون در پیشگیری از ابتلای شدید به بیماری موثر است و افرادی که بالای ۱۸ سال هستند و شش ماه از آخرین نوبت واکسیناسیون آنها گذشته است، حتما برای تزریق دز بعدی مراجعه کنند.
وی یادآور شد: استفاده از ماسک در فضاهای سرپوشیده همچنین دوری افراد علامت‌دار از افراد سالم و رعایت پروتکل‌های بهداشتی ضروری است.
انتهای پیام/
 ۸۶ مبتلا به کرونا در آذربایجان شرقی شناسایی شد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار