رییس مجلس خبرگان رهبری؛

نتایج برنامه‌های مسئولان باید در سفره مردم دیده شود

1401/04/30 - 11:46 - کد خبر: 69117 نسخه چاپی

نصر: رییس مجلس خبرگان رهبری گفت: باید نتایج برنامه ها و تلاش های مسئولان نیز در سفره مردم مشاهده شود.

به گزارش نصر، آیت الله احمد جنتی صبح امروز در نهمین جلسه مشترک هیات رییسه و کمیسیون های مجلس خبرگان با تبریک اعیاد و ولادت‌ اظهار کرد: مسئولان در حال تلاش شبانه روزی برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی هستند، اما باید نتایج برنامه ها و تلاش های مسئولان نیز در سفره مردم مشاهده شود.
وی ادامه داد: ما مردم با ایمان، مقاوم، نجیب و صبوری داریم و قدر این نعمت را باید بدانیم.  قدردانی از این نعمت، تلاش و کار نتیجه بخش و موثر برای گره گشایی از مسائل و مشکلات آنان است. چشم مردم به آینده است و انتظار دارند با اصلاحات اقتصادی صورت گرفته، اثر آن در ماه های پیش رو در سفره آنان دیده شود.
جنتی افزود: این روزها گرانی و تورم همچنان مردم عزیز و نجیب ما را رنج می دهد. البته بحمدالله مسئولان بصورت شبانه روزی در تلاش برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم هستند و مردم تلاش و مجاهدت آنان را می بینند و این روحیه خستگی ناپذیری جای تقدیر دارد.
وی خاطرنشان کرد: راه حل اصلی مشکلات کشور، تکیه به توانمندی های داخلی و ظرفیت های درونی کشور است و باید در کنار پیگیری رفع تحریم های ظالمانه، مسئله خنثی سازی تحریم ها به عنوان دستور کار اصلی دولت دنبال شود. اما تحرکات و فعالیت ها در این زمینه در گذشته رضایت بخش نبود. خوشبختانه دولت سیزدهم به این موضوع توجه کرده که جای تقدیر دارد.
 رییس مجلس خبرگان در پایان گفت: همانطور که رهبر انقلاب اشاره کردند، مسئله هسته ای نباید بر روی سیاست خارجی سایه بیاندازد و سیاست خارجی کشور مطلقا نباید معطل موضوع هسته ای باشد. روابط اقتصادی با همسایگان باید استمرار یابد.
انتهای پیام/
نتایج برنامه‌های مسئولان باید در سفره مردم دیده شود خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار