مدیرکل پست آذربایجان‌شرقی:

۱۰۰ هزار کارت سوخت در آذربایجان‌شرقی توزیع شد

1398/08/28 - 07:41 - کد خبر: 6904 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل پست آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه ۸۰ درصد کارت‌های سوخت وارده به دفاتر پست استان توزیع شده است، گفت: بر اساس قرار داد منعقده بین شرکت ملی پست ایران و شرکت نفت از مرداد ماه امسال تاکنون ۱۳۳ هزار کارت سوخت به پست این استان تحویل شده است که حدود ۱۰۰ هزار کارت توزیع شده است.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، محمد پوربزرگ روز دوشنبه در نشست با خبرنگاران اظهار کرد: این تعداد کارت از باجه های پستی ۱۹ شهرستان آذربایجان شرقی و ۶ ناحیه پستی تبریز توزیع شده است. 

وی با بیان اینکه ۱۵۰ نفر از کارکنان پست آذربایجان شرقی در باجه های پستی توزیع کارت سوخت را از روز جمعه گذشته برعهده دارند، گفت: یکهزار و ۵۲۷ کارت سوخت معطله در باجه های پست تنها در روز جمعه به صاحبان آنها تحویل داده شد. 

وی افزود: در چهار روز گذشته هفت هزار و ۳۲۳ کارت سوخت توسط ۲۵ باجه پستی آذربایجان شرقی به مراجعه کنندگان و صاحب کارت تحویل داده شد، اما هنوز ۲۷ هزار و ۲۰۰ کارت سوخت باقی مانده است که صاحبان این کارت ها می توانند با به همراه داشتن کارت ملی، کارت ماشین و برگ سبز خودرو از ساعت ۷.۳۰ تا ۱۸ به ادارات مرکزی شهرستان و تا ساعت ۱۶ دیگر دفاتر پستی مراجعه و نسبت به دریافت کارت بنزین خود اقدام کنند. 

پوربزرگ با بیان اینکه از زمان تحویل کارت سوخت به پست آذربایجان شرقی تا زمان توزیع آن به صاحبان کارت بنزین حداکثر ۴۸ ساعت طول می کشد، اظهار کرد: ۲۷ هزار و ۲۰۰ کارت سوخت باقی مانده در دفاتر پست آذربایجان شرقی به علت اشتباه بودن نشانی، تغییر محل سکونت یا فوت صاحب کارت بوده است. 

مدیرکل پست آذربایجان شرقی گفت: افرادی که کارت سوخت بدست آنها نرسیده می توانند با مراجعه به سایت www.⇓∇st.∂r درخواست توزیع مجدد کارت بنزین نمایند و آدرس جدید خود را در این سایت اعلام کنند. 

پوربزرگ ادامه داد: برای دریافت حضوری کارت سوخت از دفاتر پستی نیز متقاضیانی که تاکنون موفق به دریافت کارت سوخت وسیله نقلیه خود نشده اند، ابتدا از طریق ارسال شماره  VIN کارت خودرو به سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۴۰، تماس با کد خدماتی ۹۶۲۷ یا مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ و سایت ∅⇓∇l∂c∅.∂r نسبت به دریافت شناسه پستی کارت خود یا همان کد رهگیری مرسولات پستی اقدام کنند.

وی اضافه کرد: این افراد سپس باید با مراجعه به سایت شرکت ملی پست به نشانی www.⇓∇st.∂r (قسمت رهگیری مرسولات) از محل دقیق کارت خود اطلاع پیدا کنند.

وی یادآور شد: بعضی مواقع متقاضیان با در دست داشتن مدارک و بدون کسب اطلاع اولیه از محل نگهداری کارت، به نزدیکترین دفتر پستی مراجعه می‌کنند، در حالی که ممکن است مرسوله در دفتر دیگری بایگانی شده باشدو  از طرق یاد شده افراد متقاضی باید به باجه پستی مشخص شده خود مراجعه کنند.

انتهای پیام/

۱۰۰ هزار کارت سوخت در آذربایجان‌شرقی توزیع شد نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار