خبر/

اظهارات امام جمعه تبریز در خصوص آشوب های اخیر

1398/08/28 - 07:25 - کد خبر: 6901 نسخه چاپی

نصر: نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی و امام‌جمعه تبریز با بیان اینکه آشوب‌های عده معدودی ربطی به تغییر قیمت بنزین نداشته و توطئه دشمنان است، گفت: در زمان حاضر وظیفه همه تقویت نظام و رهبری است.

به گزارش نصر؛ حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم روز دوشنبه در نشست با مدیران اجرایی آذربایجان شرقی با بیان اینکه همه باید در راستای فرمایشات رهبری گام برداریم، افزود: بر همین اساس وظیفه داریم برای تقویت نظام و رهبری گام برداشته و از توصیه های ایشان حمایت کنیم.

وی فرمایشات روز گذشته رهبر معظم انقلاب اسلامی در حمایت از دولت و تصمیم گیرندگان را تدبیری بسیار دوراندیشانه و ثمربخش دانست و اظهار داشت: این موضع گیری های مدبرانه باعث شد التهاب ناشی از گرانی بنزین و اختلافات بین قوا تعدیل و شرایط عادی شود.

حجت الاسلام آل هاشم وضعیت آذربایجان شرقی در جریان اعتراض های اخیر را مطلوب و همراه با آرامش توصیف و اضافه کرد: تلاش ها و فداکاری نیروهای انتظامی و امنیتی و بسیج در این زمینه که با جان و دل آماده جان فشانی هستند، قابل ستایش است و باید از آنها تقدیر شود.

وی حمله به بانک ها و آتش زدن پمپ بنزین ها را اقدامی زشت و نادرست خواند و ادامه داد: اسناد و فیلم های تهیه شده نشان می دهد که این اقدامات از خارج از کشور هدایت و سازمان دهی شده است.

حجت الاسلام آل هاشم با بیان اینکه رسانه های بیگانه و معاند از وضعیت کنونی کشور سوءاستفاده کرده و درصدد ترغیب مردم به شورش هستند، اظهار داشت: لیدر بودن تعدادی خانم در آشوب های اخیر نشانه ای واضح از سناریونویسی دشمنان علیه نظام اسلامی است.

انتهای پیام/

اظهارات امام جمعه تبریز در خصوص آشوب های اخیر نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار