خبر/

ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان وزارت نفت برگزار شد

1401/04/27 - 19:29 - کد خبر: 68827 نسخه چاپی

نصر: ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان وزارت نفت، یادواره شهدای شرکت ملی صنایع پتروشیمی در پتروشیمی تبریز برگزار شد.

به گزارش نصر، حجت‌الاسلام رضا محمدپور، دبیر برگزاری مسابقات قرآن کریم شرکت ملی صنایع پتروشیمی در حاشیه این مسابقات در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ششمین دوره‌ی مسابقات سراسری وزارت نفت از ۲۵ الی ۲۷ تیر ماه برگزار شد که طبق روال در دو مرحله‌ی مقدماتی و نیمه نهایی بود و شرکت‌های اصلی نفت حضور داشتند.
وی ادامه داد: در سال ۱۴۰۰، حدود ۵۰۰۰ نفر در این مسابقات شرکت کردند که ۸۴ نفر آنها به مرحله نهایی راه یافتند و با همکاری شرکت پتروشیمی تبریز، برای اولین بار این مسابقات در تهران برگزار نشده و در تبریز برگزار شد. 
وی افزود: این دوره از مسابقات با حضور ۸۴ متسابق برتر آقا و خانم در رشته‌های تلاوت تحقیق، تلاوت ترتیل، حفظ ۵، ۱۰ و ۲۰ جزء و کل قرآن و همچنین مفاهیم قرآن کریم از چهار شرکت اصلی تابعه وزارت نفت و ستاد وزارت نفت به اجرا درآمد.
حجت الاسلام محمدپور یادآور شد: داوری این دوره از مسابقات نیز از سوی داوران مطرح کشوری در دو بخش آقایان و بانوان انجام شد و در کنار گروه داوری اساتید راهنما تلاوت حافظان و قاریان را بررسی و نکات آموزشی لازم را به آنان انتقال دادند؛ ضمناً کارنامه آموزشی هر یک از حافظان و قاریان نیز پس از تلاوت به آنان ارائه شد.
انتهای پیام/
ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان وزارت نفت برگزار شد خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار