خبر/

اعلام مهلت مجدد انتخاب رشته‌ در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته

1401/04/25 - 15:19 - کد خبر: 68640 نسخه چاپی

نصر: مهلت مجدد انتخاب رشته از دوم تا چهارم مرداد ماه برای داوطلبان مجاز در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ فراهم شد.

به گزارش نصر، سازمان سنجش آموزش کشور  پیرو اطلاعیه ۲۹ خرداد ماه ۱۴۰۱، تسهیلاتی برای مجازین به انتخاب رشته در آزمون‌ کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ که در زمان مقرر (یکم تیرماه ۱۴۰۱ تا چهارم تیرماه ۱۴۰۱) موفق به تکمیل فرم انتخاب رشته های تحصیلی خود نشده اند، فراهم شده است که صرفاً داوطلبان مذکور بتوانند از تاریخ ۲ مردادماه ۱۴۰۱ تا چهار مردادماه ۱۴۰۱ با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به آدرس: http://www.sanjesh.org و لینک مربوط به سامانه جامع آزمون مذکور، با رعایت شرایط نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته های تحصیلی خود اقدام کنند.
این امکان فقط برای افرادی که براساس محتوای کارنامه اعلام نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده اند و موفق به انجام انتخاب رشته نشدند فراهم شده است و بعد از چهارم مردادماه ۱۴۰۱ تمدید نمی شود و هیچ گونه درخواستی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.
انتخاب رشته (در دوره های روزانه و نوبت دوم) در این مرحله در رشته­ های امتحانی که دارای آزمون عملی و تشریحی هستند، به معرفی داوطلب برای آزمون عملی منجر نخواهد شد. داوطلب در صورت انتخاب این رشته ها، با نمره آزمون عملی صفر (۰) گزینش خواهد شد.
انجام انتخاب رشته در این مرحله در رشته ­های شرایط خاص و مصاحبه، به معرفی داوطلب برای انجام مراحل مصاحبه یا بررسی صلاحیت وی منجر نخواهد شد. داوطلب در صورت انتخاب این رشته ها، از گزینش نهایی در آنها حذف خواهد شد.
داوطلبان می‌توانند سؤالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی: http://Request.sanjesh.org یا با شماره‌ تلفن‌های‌: ۴۲۱۶۳ (کد ۰۲۱) در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان خودداری کنند.
انتهای پیام/
اعلام مهلت مجدد انتخاب رشته‌ در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار