در قالب پویش «الف - ب - ایران»/

وزیر نیرو پست ۴۰۰ کیلوولت ایوانکی را در استان سمنان افتتاح کرد

1398/08/27 - 11:24 - کد خبر: 6822 نسخه چاپی

نصر: رضا اردکانیان وزیر نیرو روز دوشنبه پست ۴۰۰ کیلوولت ایوانکی را در شهرستان گرمسار استان سمنان بهره‌برداری کرد.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، رضا اردکانیان امروز در سفر یک روزه به غرب استان سمنان، پست و خطوط ۴۰۰ کیلوولت ایوانکی در شهرستان گرمسار از توابع این استان را افتتاح کرد.

اعتبار بهره‌برداری طرح پست و خطوط ۴۰۰ کیلوولت ایوانکی ۸۶۰ میلیارد ریال است. دو دستگاه فیدر خط، ۱۰ دستگاه فیدر خروجی، دو دستگاه فیدر ترانس و ظرفیت پست دو در ۲۰۰ مگاولت آمپر و قابل توسعه به چهار در ۲۰۰ مگاولت آمپر از جمله مشخصات فنی این طرح است.

طرح بهبود وضعیت ولتاژ در پست‌های فوق توزیع ایوانکی، جنت‌آباد و پست†‌های برنامه‌ریزی شده در آینده، تغذیه پست‌های فوق توزیع اختصاصی مشترکان جدید صنعتی، کاهش تلفات شبکه فوق توزیع منطقه، افزایش پایداری و قابلیت اطمینان شبکه فوق توزیع در این منطقه از اهداف اقتصادی طرح است.

اردکانیان، سپس به آرادان سفر می‌کند و مجتمع آبرسانی به ۳۱ روستای شهرستان های گرمسار و آرادان را در آیینی در مسجد روستای داورآباد افتتاح و کلنگ‌زنی می‌کند.

حمیدرضا جانباز معاون وزیر و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور وزیر نیرو را در سفر به استان سمنان همراهی می کند.

وزارت نیرو در قالب پویش « هر هفته الف - ب - ایران» ۲۲۷ طرح آب و برق کشور را با اعتباری بالغ بر ۳۳۰ هزار میلیارد ریال در ۳۱ استان تا پایان امسال افتتاح می کند.

ایوانکی یکی از شهرهای استان سمنان ایران است. این شهر در ۵۵ کیلومتری خاور تهران قرار دارد. جمعیت این شهر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، ۱۲٫۴۶۲ نفر می‌باشد.

انتهای پیام/

وزیر نیرو پست ۴۰۰ کیلوولت ایوانکی را در استان سمنان افتتاح کرد نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار