شهردار تبریز خبر داد:

تخصیص تسهیلات ۱۲۰ میلیونی به رانندگان تاکسی تبریز

1401/04/15 - 18:01 - کد خبر: 67822 نسخه چاپی

نصر: شهردار تبریز از تصویب لایحه تسهیلات ۱۲۰ میلیونی شهرداری در خصوص کمک به رانندگان تاکسی و حمایت از نوسازی ناوگان تاکسیرانی در شورای اسلامی شهر تبریز خبر داد.

به گزارش نصر، یعقوب هوشیار در آیین رونمایی از تاکسی سورن پلاس دوگانه‌سوز در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل عمومی کشور با اعلام این خبر، اظهار کرد: لایحه شهرداری تبریز در راستای کمک به رانندگان تاکسی و حمایت از نوسازی ناوگان تاکسیرانی در صحن شورای اسلامی شهر تبریز با پرداخت تسهیلات از طرف شهرداری تبریز به مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال تصویب شد.
وی ادامه داد: این تسهیلات با سود کم‌بهره برای تاکسیرانان که چهار درصد توسط خود راننده و ۱۴ درصد توسط شهرداری تبریز پرداخت می‌شود، با بازپرداخت پنج ساله تصویب شده است.
به گفته وی، تخصیص این تسهیلات به رانندگان تاکسی با شروع زمان ثبت نام از طریق سازمان تاکسیرانی تبریز انجام خواهد شد.
به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، همزمان با افتتاح پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات سنگین و حمل و نقل عمومی کشور در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز از تاکسی سورن پلاس دوگانه سوز به‌عنوان تاکسی جدید جایگزین تاکسی‌های فرسوده در غرفه سازمان تاکسیرانی تبریز رونمایی شد.
این آیین با حضور یعقوب هوشیار شهردار تبریز، یاسین بجانی نایب رئیس کمیسیون حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز، یعقوب وحیدکیا معاون حمل و نقل ترافیک و عبدالرحیم قاصدی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی و سایر مدیران عامل حوزه حمل و نقل شهرداری تبریز انجام شد.
انتهای پیام/
تخصیص تسهیلات ۱۲۰ میلیونی به رانندگان تاکسی تبریز خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار