مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی:

امکان باز شدن پنجره نقل و انتقال وجود دارد

1398/08/26 - 19:40 - کد خبر: 6780 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز با اشاره به محرومیت این باز سه پنجره نقل و انتقال گفت: در صورتی که طلب «لوسیانو پریرا»، بازیکن اسبق و شاکی این تیم، پرداخت شود، پنجره نقل و انتقالات ماشین‌سازی باز می‌شود.

به گزارش نصر؛ مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز در گفت‌وگو با ایسنا، در واکنش به رای فیفا مبنی بر محرومیت ماشین‌سازی از پنجره نقل و انتقالات اظهار کرد: لوسیانو پریرا بازیکن تیم گسترش فولاد تبریز بود و در آن مقطع ۸۰ هزار دلار از ما طلب داشت.

او ادامه داد: پریرا یک تفاهم‌نامه‌ای نوشت که قرارداد را فسخ کند و به تیم دیگری برود. او برای مطالباتش شماره بانکی از کشور هنگ‌کنگ به ما داد اما ما نتوانستیم به خاطر این شماره بانک پول را واریز کنیم.

نصیرزاده ادامه داد: پس از این اتفاق این بازیکن به فیفا شکایت کرد و فیفا تاکید کرد که با جریمه پنج درصدی این پول را پرداخت کنید. در ادامه باز هم به ما شماره بانک کشور هنک‌کنگ را دادند اما باز هم ما نمی‌توانستیم این پول را انتقال دهیم به همین دلیل فیفا ما را از پنجره نقل و انتقالات محروم کرد.

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز در ادامه تاکید کرد: از خردادماه امسال بخشنامه‌ای به تمام کشورهای عضو فیفا ارسال شده که به محض پرداخت طلب بازیکن‌ها پنجره نقل و انتقالاتی باز خواهد شد. پول لوسیانو پریرا محفوظ است و ما حضوری می‌توانیم این پول را پرداخت کنیم.

فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) رای خود را در خصوص پرونده لوسیانو پریرا مندز بازیکن سابق باشگاه ماشین سازی (گسترش فولاد سابق) تبریز اعلام کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون فوتبال، فیفا رای خود را در خصوص پرونده لوسیانو پریرا مندز، بازیکن سابق باشگاه ماشین‌سازی تبریز به شرح زیر اعلام کرد:

تیم ماشین سازی تبریز از ثبت قرارداد بازیکنان جدید (داخلی و بین المللی) از ابتدای شروع اولین پنجره نقل و انتقالات نیم فصل ۹۹-۹۸ (زمستانی) به مدت سه  پنجره نقل و انتقالات متوالی محروم است.

انتهای پیام/ 

امکان باز شدن پنجره نقل و انتقال وجود دارد نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار