ثبت نام دوره‌های کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی از ۱۴ تیرماه آغاز شد

1401/04/15 - 12:40 - کد خبر: 67771 نسخه چاپی

نصر: ثبت‌نام پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی از ۱۴ تیرماه آغاز ‌شد.

به گزارش نصر، اصغر عابدزاده رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی با اعلام این خبر افزود: این دانشگاه در 182 کد رشته محل کاردانی در گروه های آموزشی صنعت، مدیریت و خدمات اجتماعی، کشاورزی و فرهنگ و هنر از 14 تیرماه 1401در 16 مرکز آموزش علمی کاربردی در سطح استان پذیرش دانشجو خواهد داشت که از لحاظ آماری کد رشته محل ها نسبت به سال گذشته رشد 60 درصدی داشته است.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی در ادامه  با بیان اینکه در این دوره از پذیرش دانشجو رشته های مورد نیاز بازار کار استان احصا شده گفت: بر این اساس بیش از 30  کد رشته جدید بر اساس مشاغل نوظهور و مطابق با سلیقه جوانان در استان پذیرش دانشجو انجام می شود.
اصغر عابدزاده در ادامه بیان داشت: رشته‌های متنوعی برای اولین بار در سطح استان به مجموعه رشته‌های کاردانی مراکز آموزش علمی کاربردی استان اضافه شده است؛ از جمله: مربیگری پایه والیبال؛ مربیگری پایه پرورش اندام؛ مربیگری پایه کوه‌پیمایی و کوهنوردی؛ مربیگری پایه هندبال؛ مربیگری پایه شطرنج؛ مربیگری پایه تکواندو؛ کسب و کارهای دیجیتالی؛ پشتیبانی سیستم های رایانه ای؛ پشتیبانی وب و شبکه‌های اجتماعی؛ تولید محتوای دیجیتالی؛  اتوماسیون صنعتی؛ مکانیک- تعمیر و نگهداری گیربکس؛ حقوق کارگزاری خدمات عمومی؛ حقوق تجاری بین‌المللی؛ حقوق حمل‌و‌نقل و تجارت؛ حقوق خدمات مالی و ...
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی اظهار داشت:‌ متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظرگرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به درگاه اطلاع رسانی  سازمان سنجش به نشانی  sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در پذیرش دوره مذکور اقدام کنند.
 دکتر اصغر عابدزاده اضافه کرد متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی به نشانی az.uast.ac.ir مراجعه و یا آدرس مراکز آموزش علمی کاربردی در سطح  استان مراجعه نمایند.
​انتهای پیام/
ثبت نام دوره‌های کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی از ۱۴ تیرماه آغاز شد نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار