در سه ماه نخست  سال 1401  محقق شد/

روند مثبت شرکت سیمان صوفیان

1401/04/13 - 11:08 - کد خبر: 67502 نسخه چاپی

نصر: شرکت سیمان صوفیان با افزایش 144 درصد سود خالص  در سه ماه نخست  سال 1401 نسبت به دوره مشابه سال قبل روند مثبتی را در پیش گرفته است.

به گزارش نصر، این شرکت  با عملکرد مناسب در تولید و فروش محصولات، توانست با رشد 144 درصد سود خالص و 84 درصد درآمد حاصل از فروش نسبت به دوره مشابه سال قبل  در سه ماهه نخست سال 1401 را کسب کند.  
سعید دلفکار مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان، در  این رابطه گفت: این شرکت به منظور ارزش‌آفرینی برای ذینفعان، مجدانه رشد و تعالی سازمانی را سرلوحه خود قرار داده است، به طوری که ارائه بهترین راندمان، برترین کیفیت محصول و بازده مالی خوب در سالجاری، مؤید چنین اعتقادی در این سازمان است.
دلفکار تصریح کرد: شرکت سیمان صوفیان با تکیه بر نیروی انسانی متخصص، افزایش بهره‌وری و اعمال سیستم‌های مدیریتی نوین، مدیریت هزینه ها، کنترل نقدینگی و مراقبت مستمر از سیستم مدیریت بازار، توانست رشد 144 درصد سود خالص و 84 درصد درآمد حاصل از فروش در سه ماهه نخست سال 1401 نسبت به دوره مشابه سال قبل را بدست بیاورد.
دلفکار با خاطر نشان ساختن قابلیت ها و انعطاف در تولید انواع محصولات افزود: این شرکت با کامل نمودن سبد محصولات خود از جمله سیمان مرکب( سیمان سبز ) و... و تنوع بخشیدن به محصولات و همچنین رعایت استانداردهای سیمان موجب افزایش فروش محصولات تولیدی خود شده و رضایت مندی مشتریان را بدنبال داشته است.
دلفکار افزود: سیمان به عنوان یکی از مهمترین عناصر توسعه ای در تامین زیرساخت های اقتصادی کشور، نهاده‌ای استراتژیک محسوب می شود و امکان ارز آوری بالایی دارد و چنانچه حساسیت و سیاست گذاری مناسب در این صنعت، انجام شود این صنعت قابلیت های بسیار بالایی در تأثیرگذاری بر میزان صادرات غیرنفتی دارد.
دلفکار در پایان اظهار امیدواری کرد: با اتکال به خداوند متعال و همیاری و همدلی همکاران و با استفاده از استراتژی‌های مهم شرکت شامل: بالاترین راندمان تولید، محصول با کیفیت و افزایش بازده مالی  بتوانیم به تمامی استراتژی ها و اهداف سازمان دست یابیم.
انتهای پیام/
 روند مثبت شرکت سیمان صوفیان نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار