مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی خبر داد:

برگزاری تور صنعتی بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی

1401/04/09 - 13:21 - کد خبر: 67150 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی از برگزاری تور صنعتی بازدید از نخستین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی شرکت‌های کوچک و متوسط و نشست صنعتگران استان با مدیران خانه نوآوری و فناوری ایران همزمان با دهه تولید و تجارت خبر داد.

به گزارش نصر، سید مرتضی نیرومند اسکویی در جمع خبرنگاران گفت: همزمان با دهه تولید و تجارت و برگزاری اولین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی شرکت‌های کوچک و متوسط همراه با برپایی پاویون ویژه شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها، تور صنعتی نمایشگاهی ویژه واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی آذربایجان شرقی در تهران برگزار شد.
وی با اشاره به اهداف این تور صنعتی نمایشگاهی اظهار کرد: هدف از برگزاری تور صنعتی بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی واحدهای صنعتی کوچک و متوسط و شرکت‌های دانش بنیان، آشنایی بیشتر مدیران و کارشناسان واحدهای تولیدی، صنعتی و مشاوران صنعتی و ... با دستاوردها شرکت‌های دانش بنیان موفق، افزایش همکاری‌های متقابل، تبادل تجربیات و استفاده از ظرفیت‌های علمی سایر استان‌ها در زمینه‌ی صنعت و تولید دانست. 
نیرومند اسکویی با اشاره به ادامه حضور صنعتگران استان در تهران گفت: نشست صنعتگران استان با مدیران خانه نوآوری و فناوری ایران(IHIT) از دیگر برنامه‌های این این تور صنعتی بود.
وی، تبادل تجربیات و فناوریSMEها و بررسی و توانمندی صادراتی شرکت‌های دانش بنیان، همچنین کمک به ایجاد همکاری و هم افزایی واحدهای صنعتی در جهت تکمیل و تقویت فرآیندهای تولیدی متناسب با دانش روز دنیا را از مهمترین مباحث در این نشست دانست.
این تورصنعتی نمایشگاهی با حضور ۲۸ نفر از صنعتگران یا نماینده واحدهای تولیدی، صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی به مدت یک روز در تهران برگزار شد.
انتهای پیام/
برگزاری تور صنعتی بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار