رئیس پلیس امنیت عمومی آذربایجان شرقی خبر داد:

دستگیری اراذل و اوباش در تبریز

1401/04/05 - 14:30 - کد خبر: 66699 نسخه چاپی

نصر: رئیس پلیس امنیت عمومی آذربایجان شرقی از دستگیری 14نفر از اراذل و اوباش در تبریز خبر داد.

به گزارش نصر، سرهنگ محمدحسن پاشا، رئیس پلیس امنیت عمومی استان در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی گزارشات واصله مردمی مبنی بر حضور تعدادی افراد لاابالی و اوباش در برخی از محلات تبریز که به عربده کشی ، قمه کشی و ایجاد فضای نا امن، دزدی، شرب خمر علنی و به مردم حمله می کردند، دستگیری این افراد بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.
وي در ادامه افزود: با انجام اقدامات فنی و تخصصی و هماهنگی با مقام قضائی محل اختفای این افراد با شگردهای خاص پلیسی و با پشتیبانی عملیات ماموران انتظامی و یگان امداد همزمان در چند عملیات ضربتی پلیسی دستگیر شدند.
این مقام انتظامی تصریح کرد:در بازرسی از محل اختفای متهمان دستگیر شده،2 قبضه سلاح کمری،60 تیر جنگی تعداد17 قبضه انواع سلاح سرد از قبیل خنجر ، قمه و اقلام ممنوعه کشف شد.
سرهنگ پاشا با بیان اینکه متهمان دستگیر شده با قرار مناسب راهی زندان شدند، تاکید کرد: پلیس در خصوص امنیت و آرامش افراد جامعه با کسی تعارف و مماشات نداشته و با مخلان نظم و امنیت جامعه برخورد قانونی و سخت خواهد کرد. 
رئیس پلیس امنیت عمومی استان در پایان با تاکید بر اینکه امنیت خط قرمز پلیس است از شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده هرگونه شرارت و ناامنی در اسرع وقت مراتب را از طریق شماره 110 به پلیس اطلاع دهند.
انتهای پیام/
دستگیری اراذل و اوباش در تبریز نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار