خبر/

صعود دو فرنگی‌کار ایران به فینال تورنمنت ایتالیا

1401/04/02 - 17:45 - کد خبر: 66480 نسخه چاپی

نصر: دو فرنگی‌کار ایران در وزن‌های ۷۷ و ۸۲ کیلوگرم با برتری مقابل رقیبان‌شان راهی دیدار نهایی جام متئوپلیکونه ایتالیا شدند.

به گزارش نصر، رقابت‌های سه وزن دوم کشتی فرنگی جام متئو پلیکونه ایتالیا و رنکینگ اتحادیه جهانی، از صبح امروز(پنج‌شنبه) در شهر رُم ایتالیا در حال برگزاری است.
در وزن ۷۷ کیلوگرم امین کاویانی‌نژاد پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۵ بر ۴ پر اولافسون از سوئد را از پیش‌رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف لوکا داریوزی از ایتالیا رفت و ۵ بر یک پیروز شد. وی در فینال برابر زولتان لیوای از مجارستان به میدان می‌رود.
در وزن ۸۲ کیلوگرم رسول گرمسیری در دور نخست با نتیجه ۶ بر ۵ دانیل کاتاراگا از مولداوی را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۹ بر صفر مقابل متئو مافه زولی از ایتالیا با نتیجه ۹ بر صفر به پیروزی رسید و به دیدار فینال راه یافت. گرمسیری برای رسیدن به مدال طلا باید از سد میهایل برادو از مولداوی بگذرد.
رقابت‌های رده‌بندی و فینال وزن‌های فوق عصر امروز برگزار می‌شود.
در روز نخست این رقابت‌ها ۵ نماینده کشورمان  به مصاف حریفان خود رفتند که محمد حسینوند پناهی در وزن ۵۵ کیلوگرم صاحب مدال طلا شد و محمدجواد رضایی در وزن ۶۷ کیلوگرم به مدال نقره رسید.
انتهای پیام/
صعود دو فرنگی‌کار ایران به فینال تورنمنت ایتالیا خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار