اتحادیه جهانی کشتی؛

گروه‌بندی جام جهانی کشتی فرنگی مشخص شد

1398/08/25 - 13:37 - کد خبر: 6626 نسخه چاپی

نصر: گروه‌بندی جام جهانی کشتی فرنگی در سال ۲۰۱۹ مشخص شد که تیم ملی ایران در گروهی سخت با روسیه، قزاقستان و کوبا هم‌گروه شد.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، جام جهانی کشتی فرنگی در سال ۲۰۱۹ میلادی، روزهای هفت و هشت آذرماه سال جاری در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار می‌شود.

طبق اعلام اتحادیه جهانی کشتی هشت تیم برتر پیکارهای جهانی سال ۲۰۱۹ در نورسلطان قزاقستان مجوز حضور در این مسابقات را خواهند داشت و بر اساس تصمیم هیأت اجرایی اتحادیه جهانی کشتی، گروه‌بندی مسابقات جام جهانی با سیستمی جدید انجام می‌شود به نحوی که تیم اول رقابت‌های جهانی با تیم‌های چهارم، پنجم و هشتم و تیم دوم نیز با تیم‌های سوم، ششم و هفتم هم‌گروه خواهند شد.

با توجه به اینکه مجارستان تیم هفتم رقابت‌های جهانی از حضور در این مسابقات انصراف داد، تیم چین جایگزین این تیم در جام جهانی شد و گروه‌بندی این مسابقات طبق قانون اتحادیه جهانی به شرح زیر است:

 

گروه اول: روسیه - ایران - قزاقستان - کوبا

 

گروه دوم: ازبکستان - گرجستان - ژاپن - چین

بر این اساس تیم‌ها در گروه‌های خود به صورت دوره‌ای به مصاف هم خواهند رفت و تیم‌های اول گروه دیدار فینال، تیم‌های دوم گروه دیدار رده‌بندی، تیم‌های سوم گروه دیدار برای کسب عنوان پنجم و تیم‌های چهارم گروه دیدار برای کسب عنوان هفتم را برگزار خواهند کرد.

انتهای پیام/

گروه‌بندی جام جهانی کشتی فرنگی مشخص شد نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار