مدیرکل دیوان محاسبات آذربایجان شرقی:

دیوان محاسبات به دنبال رفع موانع و مشکلات و تکمیل زنجیره فولاد است

1401/03/28 - 11:52 - کد خبر: 65876 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل دیوان محاسبات آذربایجان شرقی با بیان اینکه دیوان محاسبات در حوزه‌های تصمیم گیری و تصمیم سازی ورود کرده است، گفت: با توجه به موقعیت استراتژیک فولاد آذربایجان در منطقه و کشور، دیوان محاسبات در جهت رفع موانع و مشکلات و تکمیل زنجیره فولاد از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

به گزارش نصر، محمدرضا کردلو  در بازدید از مجتمع فولاد میانه ضمن حضور در جلسه شورای مدیران، از نزدیک در جریان فعالیت‌ها، عملکردها و مشکلات و موانع پیش روی مجتمع فولاد میانه قرار گرفت.
وی در این دیدار با اشاره به وظیفه نظارتی و تکالیف ابلاغی دیوان محاسبات اظهار کرد: دیوان نه تنها در مسائل مالی و حسابرسی بلکه در حوزه‌های تصمیم گیری، تصمیم سازی، بررسی عملکردهای گذشته و رویه فعلی وآسیب شناسی نیز ورود کرده است.
وی افزود: دیوان محاسبات در جهت رفع موانع و تسهیل فرآیندهای توسعه‌ای کشور خصوصا صنایع مادر نقش بسزایی دارد.
کردلو خاطرنشان کرد: جایگاه صنعت فولاد در راستای توسعه کشور و به عنوان یکی از شاخصه‌های توسعه اقتصادی حائز اهمیت است و دیوان محاسبات استان با توجه به موقعیت استراتژیک فولاد آذربایجان در منطقه و کشور، درجهت رفع وتسهیل مشکلات و تکمیل زنجیره فولاد در منطقه از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.
هادی غلامزاده عضو هیات مدیره شرکت فولاد آذربایجان و مدیر مجتمع فولاد میانه در ابتدای این جلسه، در خصوص سیاست‌های حمایتی ایمیدرو و لزوم پشتیبانی از این شرکت، مطالبی را بیان کرد.
انتهای پیام/
دیوان محاسبات به دنبال رفع موانع و مشکلات و تکمیل زنجیره فولاد است خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار