فرماندار سراب؛

200 اتاقک اسکان موقت در روستاها ساخته می شود/ لزوم مدیریت واحد در کمک رسانی به آسیب دیدگان

1398/08/25 - 09:49 - کد خبر: 6579 نسخه چاپی

نصر: فرماندار سراب از آغاز ساخت 200 اتاقک اسکان موقت برای آسیب دیدگان زلزله در این شهرستان خبر داد و گفت: برای ایجاد توازن در امر کمک رسانی به مردم این منطقه و جلوگیری از هدررفتن منابع، تمامی خدمات باید به صورت واحد و تحت نظارت ستاد مدیریت بحران انجام شود.

به گزارش نصر، ایرج ثقفی اظهار داشت: تاکنون یک هزار تخته چادر به همراه بسته غذایی یک ماهه و بخاری برقی در بین روستائیان توزیع شده است.

وی افزود: ۵۲ دستگاه ماشین آلات سنگین و سبک هم اکنون در حال آواربرداری در روستاها هستند که این تعداد در روزهای آینده بیشتر هم خواهد شد.

ثقفی همچنین از استقرار حمام سیار در تعدادی از روستاهای شهرستان خبر داد و گفت: ساخت اماکن دامی موقت در روستاهای تیرشاب؛ دونیق؛ هروان و هولیق به پایان رسیده و در روستاهای دیگر در حال اجراست.

وی اضافه کرد: پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به متقاضیان نیز شروع شده است.

فرماندار سراب با انتقاد از شایعه سازی علیه دولت و دستگاه های کمک رسان، گفت: تسویه حساب های سیاسی در این شرایط حساس شایسته نیست و همه باید تلاش کنند تا خدمات امدادی به تمامی آسیب دیدگان برسد.

وی با بیان اینکه مردم نیازمند خدمات صادقانه هستند نه ریاکاری، افزود: عملکرد دستگاه های مسئول در مدیریت این حادثه باید منصفانه قضاوت شود.

انتهای پیام/

200 اتاقک اسکان موقت در روستاها ساخته می شود/ لزوم مدیریت واحد در کمک رسانی به آسیب دیدگان نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار