معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی:

فراخوان چهارمین جشنواره شب های موسیقی تبریز منتشر شد

1401/03/26 - 14:46 - کد خبر: 65785 نسخه چاپی

نصر: معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی، از انتشار فراخوان چهارمین جشنواره شب‌های موسیقی تبریز خبر داد.

به گزارش نصر، "علی محرمی" گفت: آذربایجان شرقی در حوزه فرهنگ و هنر به ویژه موسیقی دارای ظرفیت های قابل توجهی است که حضور اقوام مختلف به گستردگی و تنوع موسیقایی آن افزوده است.
وی افزود: ایجاد نشاط عمومی و حفظ و اشاعه  فرهنگ صحیح موسیقایی که از وظایف و سیاست های انجمن موسیقی آذربایجان شرقی است و در این جشنواره به آن پرداخته خواهد شد.
محرمی تصریح کرد: این جشنواره در پنج گرایش موسیقایی شامل موسیقی دستگاهی (سنتی)، موسیقی اقوام (مقامی) آذربایجانی و عاشیقی، موسیقی کلاسیک، موسیقی پاپ و موسیقی تلفیقی و در قالب گروه نوازی و بدون محدودیت سنی برگزار می‌شود.
وی، از کلیه گروه‌ها و هنرمندان فعال در عرصه اجرای صحنه‌ای استان دعوت کرد تا در برگزاری و هرچه پربارتر شدن این رویداد هنری مشارکت نمایند.
معاون هنری و سینمایی اداره کل با اشاره به گاهشمار جشنواره گفت: پذیرش گروهها در این جشنواره تا دهم تیرماه جاری و زمان برگزاری جشنواره نیز روزهای پایانی تیرماه خواهد بود.
چهارمین جشنواره شب‌های موسیقی تبریز توسط انجمن موسیقی آذربایجان شرقی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
فراخوان چهارمین جشنواره شب های موسیقی تبریز منتشر شد نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار