بیگی؛

بهانه‌جوئی های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تمام شدنی نیست

1401/03/19 - 09:55 - کد خبر: 64964 نسخه چاپی

نصر: نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: بهانه جوئی‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی علیه کشورمان تمام شدنی نیست و این مسیر همچنان ادامه دارد.

به گزارش نصر، احمد علیرضابیگی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به دنبال بهانه‌جویی علیه ایران است، افزود: ادعای ضدایرانی وی طی روزهای اخیر و صدور قطع نامه علیه ایران، بیانگر بهانه جویی های مستمر غرب و نظام سلطه نسبت به کشورمان است.
وی اظهار داشت: در واقع آژانس بین‌المللی انرژی اتمی طی مذاکره با دولت قبل و همچنین دولت جدید، اطلاعات مورد نیاز در خصوص فعالیت های صلح آمیز ایران را دریافت کرده است، اما به دلایل مختلف سیاسی موضع گیری خلاف واقع دارد.
علیرضابیگی با بیان اینکه اگر همه اطلاعات فعالیت هسته ای صلح آمیز کشور نیز به غرب داده شود، بازهم شاهد بهانه جویی ها خواهیم بود، کینه توزی و بهانه تراشی های مختلف را روند کاری آژانس طی سال های متمادی گذشته خواند.
وی ادامه داد: مسیر اعتمادسازی برای آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و غربی ها انتهایی ندارد و بر این اساس مشاهده می شود که گروسی گزارشی ارائه می کند که واقعیت ندارد و صرفا" درصدد متهم کردن کشورمان است تا سران رژیم جعلی اسرائیل و نظام سلطه از آن خوش باشند.
علیرضابیگی ابراز امیدواری کرد این نهاد بین المللی به وظایف قانونی خودش عمل کند و دست از موضع گیری های سیاسی بردارد، چون ادامه این روند به هیچ عنوان به نفع این نهاد نیست.
انتهای پیام/
بهانه‌جوئی های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تمام شدنی نیست خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار