رئیس پلیس راهور استان ؛

تردد خودروهای ارس با پلاک قدیم ممنوع می‌شود

1398/08/23 - 12:21 - کد خبر: 6485 نسخه چاپی

نصر: رئیس پلیس راهور آذربایجان‌شرقی گفت: خودروهای ارس با پلاک قدیم به استناد آئین نامه راهنمایی و رانندگی و دستورالعمل‌های صادره از راهور ناجا پس از انقضاء مدت زمان تعیین شده حق تردد ندارند.

به گزارش نصر به نقل ازایرنا، سرهنگ "یونس منفرد" روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: مالکان خودروهای پلاک ارس می بایست در فرصت تعیین شده از سوی پلیس راهور به مراکز شماره گذاری تعیین شده مراجعه و پس از ارائه مدارک مورد نیاز و احراز سکونت و فعالیت در محدوده جغرافیایی منطقه آزاد ارس نسبت به تعویض پلاک اقدام کنند.

وی اعلام کرد: خودروهایی که رقم آخر پلاک آن ها شماره های یک، دو، سه می باشد تا آخر آبان ماه فرصت دارند جهت تعویض پلاک به مرکز شماره گذاری شهرستان جلفا مراجعه کنند.

این مقام انتظامی ادامه داد: پلاک هایی که رقم آخر آنها

چهار ،پنج،شش می باشد تا آخر دی ماه و پلاک هایی که رقم آخر آنها هفت، هشت، نه می باشد تا آخر اسفند ماه فرصت دارند تا نسبت به تعویض پلاک اقدام کنند.

رئیس پلیس راهور استان در پایان تاکید کرد: چنانچه مالکان خودروها در فرصت باقیمانده اقدام به تعویض پلاک نکنند به استناد بند ۱۵ ماده( ۱) و  ماده (۲) آئین نامه راهنمایی و رانندگی پلاک آنها غیر مجاز تلقی شده و پلیس از تردد آنها جلوگیری خواهد کرد.

طرح یکسان سازی پلاک خودور تمام مناطق آزاد کشور از مهر ماه امسال آغاز شده است.

انتهای پیام/

 

تردد خودروهای ارس با پلاک قدیم ممنوع می‌شود نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار