معاون وزیر راه و شهرسازی؛

اراضی چهار میلیون واحد نهضت ملی تا پایان شهریور مشخص می‌شود

1401/03/08 - 16:00 - کد خبر: 64056 نسخه چاپی

نصر: معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: اراضی دو میلیون و ۸۰۰ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن تامین شده و تا پایان شهریور اراضی همه چهار میلیون واحد مشخص می‌شود.

به گزارش نصر، محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در نشست بررسی آخرین وضعیت نهضت ملی مسکن ، گفت: تمامی استان‌ها باید حداکثر تا پایان خردادماه پالایش نهایی ثبت‌نام متقاضیان را برای شرط چهارم که سابقه سکونت است انجام بدهند.
وی گفت: با توجه به اینکه نهضت ملی مسکن پروژه‌ای متقاضی‌محور است پالایش نهایی و اتصال متقاضیان به پروژه‌ها در اسرع وقت ضرورت دارد.
معاون مسکن و ساختمان در خصوص آخرین وضعیت تامین زمین اعلام کرد: یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد اراضی داخل محدوده شهری با کاربری مسکونی تامین شده است و نزدیک به یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد نیز در شرایط تغییر کاربری و الحاق به محدوده قرار دارند.
محمودزاده تصریح کرد: هم‌اکنون اراضی اجرای طرح نهضت ملی مسکن برای سال اول و دوم تامین شده است و با دستور رییس‌جمهوری و تاکید وزیر راه و شهرسازی در برنامه است تا پایان مرداد و شهریور سال جاری اراضی واحدهای باقیمانده طرح نهضت ملی مسکن شناسایی، معرفی و تامین شود.
انتهای پیام/
اراضی چهار میلیون واحد نهضت ملی تا پایان شهریور مشخص می‌شود خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار