شهرداری منطقه ۱۰ تبریز خبر داد:

آغاز مطالعات طرح جایگزین پارک شادی شهرک ارم

1401/03/05 - 14:51 - کد خبر: 63837 نسخه چاپی

نصر: شهرداری منطقه ۱۰ تبریز مطالعات طرح جایگزین پارک شادی حوزه این منطقه را آغاز کرده است.

به گزارش نصر، در راستای بهبود وضعیت فرهنگی و اجتماعی شهرک ارم، شهرداری منطقه ۱۰ در سال ۱۳۸۹ با اعلام فراخوان جهت ایجاد پارک از سرمایه گذاران دعوت به همکاری کرده که در این راستا شهرداری تبریز در این سال طی قراردادی پارک شادی را به طرف بهره بردار (مشارکت) به مدت ۱۰ سال واگذار کرد.
بر اساس این گزارش، طرف بهره بردار ملزم بود برابر قرارداد کلیه اموال مربوط به خود را با توجه به اتمام مدت قرارداد تخلیه و محل پارک مذکور را به شهرداری منطقه ۱۰ تحویل و واگذار کند اما متاسفانه پس از اتمام مهلت قرارداد طرف مشارکت حاضر به تحویل محل به شهرداری نشد.
متعاقب صدور اخطاریه های مکرر شهرداری این منطقه به طرف بهره بردار جهت تخلیه پارک شادی که تعهد ثبتی مبنی بر تخلیه اموال تا سه ماه را هم ارائه کرده بود، متاسفانه اقدامی از طرف مشارکت‌کننده به عمل نیامد.
در این راستا شهرداری منطقه ۱۰ جهت پیشگیری از تضییع حقوق بیت المال با هماهنگی معاونت محترم دادستانی تبریز و عوامل محترم نیروی انتظامی محل را تحویل و اموال مربوط به طرف مشارکت کننده طی صورت جلسه‌ای تخلیه و در اختیار طرف قرارداد قرار گرفت.
با توجه به اینکه اموال غیر منقول می بایست در اختیار شهرداری می بود متاسفانه طرف مشارکت کننده به صورت شبانه نرده های اطراف پارک را قلع و قمع و از جا کنده بود که با حضور به موقع عوامل شهرداری و نیروی انتظامی مانع برچیدن کلیه نرده ها شد و نامبرده متعهد شد که نرده های شهرداری را عودت دهد که متعاقبا پس از چند روز نرده ها تحویل شهرداری شد اما قابلیت استفاده نداشت.
حال با توجه به تغییرات مدیریتی در این منطقه طرح جایگزین در این پارک توسط مشاور طرح در حال نهایی شدن است که بصورت طرحی نو و شیک و در شان همشهریان بزودی جهت استفاده در اختیار شهروندان منطقه قرار خواهد گرفت.
انتهای پیام/
آغاز مطالعات طرح جایگزین پارک شادی شهرک ارم نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار