در نشست شورای اداری استان تهران/

رئیس‌جمهور: همیاری مردم راه را برای دولت هموار کرده است

1401/03/05 - 13:31 - کد خبر: 63824 نسخه چاپی

نصر: رئیس جمهور با بیان اینکه همراهی مردم سرمایه بزرگی است که راه را برای دولت هموار کرده است، گفت: باید به این سرمایه ارج نهاده شود و ارزش نهادن در این است که مشکلات مردم را حل کنیم.

به گزارش نصر، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در نشست شورای اداری استان تهران که روز پنجشنبه در محل وزارت کشور برگزار شد ضمن تسلیت شهادت امام صادق (ع) و گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، گفت: همراهی مردم سرمایه بزرگی است و باید به این سرمایه ارج نهاده شود و ارزش نهادن در این است که مشکلات مردم را حل کنیم تا مسائل برطرف شود.  
رئیس جمهور با اشاره به نمونه‌ای از همراهی مردم گفت: در حمله سایبری به جایگاه‌های بنزین، اگر مردم همیاری نمی‌کردند، مشکلات زیاد می‌شد اما دل‌های مردم با دولت همراه شد.
آیت‌الله رئیسی با تاکید بر اینکه رمز کار دولت، همان فرمایش روز گذشته رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان است، گفت: باید با اخلاص حرکت کنیم چراکه برکت در اخلاص است.
وی همچنین از مردم برای همراهی و همیاری دولت تشکر کرد و یادآور شد: همیاری مردم راه را برای دولت هموار کرده است.  
رئیس‌جمهور با بیان اینکه در بودجه سال جاری تلاش کردیم بر محور عدالت گام برداریم، گفت: توسعه عدالت نیازمند توجه به امر آمایش سرزمینی است و این اولین سالی است که بودجه بدون ۲۰ درصد صندوق توسعه ملی به مجلس تقدیم شده است.
آیت‌الله رئیسی با تاکید بر اینکه صندوق توسعه ملی برای کارهای بزرگ در جهت رفع مشکلات اساسی کشور است، گفت: این منابع صندوق همواره از درآمدهایی بود که دولت‌ها بر روی آن حساب باز کرده بودند اما این دولت، می‌خواهد صندوق توسعه ملی در جهت کارهای بزرگ هزینه شود.
وی ادامه داد: دولت در برنامه تحولی‌ ۳۷ محور را به عنوان‌ مهمترین مسائل کشور مطرح کرده است و این فکر نشات گرفته از سخنان رهبر انقلاب است و ما با هدایت و نظر ایشان دوستانی را برای این کار جمع کردیم.
انتهای پیام/
رئیس‌جمهور: همیاری مردم راه را برای دولت هموار کرده است خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار