خیز بلند سایپا آذربایجان با افزایش تولید محصولات

1401/03/03 - 13:33 - کد خبر: 63633 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل سایپا آذربایجان می گوید: افزایش تولید، کاهش قیمت تمام شده با بومی سازی محصولات، بهبود کیفیت و رشد صادرات و اضافه نمودن محصولات جدید از اولویت های سایپا آذربایجان در سال پیش رو است.

به گزارش نصر، سایپا آذربایجان بعنوان شرکتی تولید محور، با اجرای برنامه‌هایی منطبق بر قوانین استاندارد و با برنامه ریزی انجام گرفته در حوزه‌های گوناگون اجرائی، توانسته با تکیه بر پویش بومی‌سازی قطعات در سطح گروه خودروسازی سایپا، میزان تولید خود را افزایش دهد.
طبق این گزارش سایپا آذربایجان با وجود تعطیلات آغازین سال در دو ماهه نخست ۱۴۰۱ با افزایش تولید ۲۱.۴ درصدی در تولید همگن محصولات رکورد آمار تولیدی خود را به همراه داشته، همچنین با سیاست‌های راهبردی مدیرعامل، برنامه‌ریزی، تأمین به موقع محصولات خام، استفاده مناسب از ظرفیت‌های تولید و پشتیبانی به موقع در این شرکت؛ موجب گردیده شرکت سایپا آذربایجان بتواند ضمن تحقق رونق تولید و مانع زدایی ها، در روزهای پایانی سال پیش از رکورد تولید همه سالهای گذشته خود عبور کند.
از طرف دیگر این شرکت با تدبیر مدیران و تلاش پرسنل خود در بخش‌های گوناگون سازمانی، برنامه ریزی مشخصی برای افزایش تولید و ارتقاء کیفی انواع محصولات ماشینکاری و مونتاژی خود در نظر گرفته و هدف‌ گذاری کرده تا پایان سال جاری، رکورد تولید سال پیش را هم بشکند.


 
بر اساس این گزارش تیراژ تولید محصولات این شرکت در آخرین روزهای سال پیش از ۱۳,۲۱۴,۹۲۹ عدد محصول گذشت، که این عدد بالاترین میزان تولید سالانه همگن محصولات بوده و با اضافه شدن و راه اندازی خط پمپ هیدرولیک و خطوط دوم سیبک فرمان و سرسیلندر و افزایش تیراژ محصولات بر آن است تا با رشد ۲۵ درصدی نسبت به سال پیش بر میزان تولیدات خود بیفزاید.
زینالی مدیرعامل سایپا آذربایجان ضمن تبریک، تشکر و قدردانی از کلیه پرسنل این شرکت بابت افزایش میزان تولید در این شرکت خاطرنشان کرد: افزایش تولید، کاهش قیمت تمام شده با بومی سازی محصولات، بهبود کیفیت و رشد صادرات و اضافه نمودن محصولات جدید از اولویت های سایپا آذربایجان در سال پیش رو میباشد و دستیابی به حداکثر تیراژ تولید روزانه تا پایان سال جاری همزمان با ارتقاء کیفی انواع محصولات و بودجه بندی مالی، بخشی از برنامه ریزی کوتاه مدتی است که در شرکت سایپا آذربایجان عملیاتی خواهد شد.
انتهای پیام/
خیز بلند سایپا آذربایجان با افزایش تولید محصولات نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار