دانشگاه تبریز برگزار می کند/

سومین همایش کارآفرینی و اولین دوره مسابقه ایده های برتر دانشجویی

1398/08/22 - 09:52 - کد خبر: 6353 نسخه چاپی

نصر: سومین همایش کارآفرینی و دانشگاه کارآفرین و اولین دوره مسابقه ایده ها و فعالیت های کارآفرینی برتر دانشجویی در روزهای 26 و 27 آبان ماه در دانشکده مهندسی عمران با همکاری مدیریت امور فناوری دانشگاه برگزار می شود.

به گزارش نصر، رضا تاری نژاد دبیر همایش در این ارتباط گفت: سومین همایش کارآفرینی و دانشگاه کارآفرین به منظور اشاعه فرهنگ کارآفرینی است که در کنار آن اولین دوره از مسابقه ایده ها و فعالیت های کارآفرینی برتر دانشجویی نیز برگزار می شود که هدف از این مسابقه هم نهادینه کردن فرهنگ کارآفرینی در بین دانشجویان مستعد برای رسیدن به آینده ای بهتر است.

وی با تاکید بر اینکه دانشجویان برای شرکت در این مسابقه بایستی به سایت مدیریت امور فناوری دانشگاه مراجعه و پس از دانلود فایل الگو و تکمیل آن از طریق همین سایت ایده های خود را ارسال نمایند، تصریح کرد: در این همایش سخنرانی های متعددی توسط اساتید و صاحب نظران پیش بینی شده است که عمده هدف این برنامه ها همانور که اعلام شد، ترویج فرهنگ کارآفرینی در بین دانشجویان و همکاران دانشگاهی است.

به گفته وی کارگاه های متعددی نیز برای ایجاد مهارت در زمینه کارآفرینی و آینده شغلی پیش بینی شده است که دانشجویان می توانند به صورت رایگان در این کارگاه ها شرکت نموده و از اصول و فنون مهارت های حوزه کارآفرینی بهره مند شوند.

انتهای پیام/

سومین همایش کارآفرینی و اولین دوره مسابقه ایده های برتر دانشجویی نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار