معاون عمرانی فرماندار؛

آتش‌سوزی رستوران سنتی در مراغه مهار شد

1398/08/21 - 17:02 - کد خبر: 6326 نسخه چاپی

نصر: معاون عمرانی فرماندار و جانشین مدیریت بحران مراغه از مهار آتش‌سوزی در رستوران سنتی این شهر خبرداد و گفت: این حادثه بیش از یک میلیارد تومان خسارت مالی در پی داشته است.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، نقی مسکینی روز سه شنبه در گفت و گویی افزود: کارشناسان در حال بررسی علت این حادثه و تعیینن ابعاد و خسارت های وارده هستند.

وی با تقدیر از تعامل و همکاری دستگاه های مربوطه در مهار این آتش سوزی افزود: باز نگه داشتن مسیر به منظور عبور سریع تر خودروهای آتش نشانی و عدم تجمع مردم در مکان حادثه از دلایل اطفا سریع این آتش سوزی بود.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مراغه نیز به خبرنگار ایرنا گفت: حوالی ساعت ۱۴ ظهر امروز حادثه آتش سوزی در یک رستوران سنتی در بلوار طبیعت مراغه به سامانه اعلام که بلافاصله ماموران آتش نشانی با ۵ اکیب و با تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام شدند.
جواد پنداشته افزود: ماموران آتش نشانی پس از پنج دقیقه از اعلام در محل حادثه حضور داشتند.
وی افزود: به گفته مسوول رستوران، سقف رستوران از نوع تزئینی باگونی پلاستیکی بود که متاسفانه با بالا آمدن شعله بخاری گازی موجود در رستوران حریق به تمامی قسمت های آن سرایت کرده است.
پنداشته گفت: آتش نشانان از چند طرف وارد عملیات شده و موفق شدند قبل از سرایت آتش به واحدهای همجوار، آتش را در محل مهار کنند.
وی خاطرنشان کرد: به هنگام این حادثه تمامی افراد از رستوران خارج شده بودند و به همین منظور به فردی آسیب نرسید.
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.

انتهای پیام/

آتش‌سوزی رستوران سنتی در مراغه مهار شد نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار