سرپرست فدراسیون؛

والیبال ارومیه خدمات ارزنده‌ای به ورزش کشور عرضه کرده‌است

1398/08/20 - 17:23 - کد خبر: 6210 نسخه چاپی

نصر: سرپرست فدراسیون والیبال گفت: شهر ارومیه یکی از قطب‌های مهم این رشته در سطح ایران است و خدمات ارزنده‌ای به ورزش کشور عرضه کرده‌است.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، علی فتاحی امروز در مجمع انتخاباتی هیات والیبال آذربایجان‌غربی گفت: رشته پرطرفدار والیبال علاقمندان بسیاری در شهر ارومیه دارد و این امر بازیکن‌سازی و نخبه‌پروری را در این شهر تقویت کرده‌است.

وی بیان کرد: عملکرد خوب و قابل قبول هیات‌های استانی و شهرستانی به عنوان بازوان قدرتمند فدراسیون‌ها می تواند مسیر موفقیت و پیشرفت والیبال کشور را کوتاه‌تر کند تا همواره نام تیم ملی ایران در رویدادهای بین‌المللی و جهانی بدرخشد و این مهم در هیات‌های آذربایجان‌غربی مشهود است.

وی با اشاره به برگزاری مجمع انتخاباتی هیات والیبال آذربایجان‌غربی در فضای رقابتی سالم و بدون حاشیه و موفقیت شهردار ارومیه در این انتخابات، گفت: بدون‌شک با روی کار آمدن مجموعه مدیریت شهری در راس امور و حیطه کاری این هیات شاهد رشد هرچه سریع‌تر این رشته ورزشی در بخش عمرانی و توسعه فضاهای ورزشی خواهیم بود.

سرپرست فدراسیون والیبال گفت: والیبال ارومیه همواره کمک حال فدراسیون در حوزه قهرمان‌پروری و بازیکن‌سازی به شمار می‌رود و امید می‌رود این روند همچنان ادامه داشته باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی نیز در این مجمع گفت: انتقادهای سازنده یکی از مهمترین فاکتورهایی است که کمک زیادی به رفع مشکلات و موانع موجود در پیش‌روی ورزش استان محسوب می‌شود و باید مواظب باشیم که این انتقادها به تخریب شخصیتی افراد تبدیل نشود.

عبدالله چمن‌گلی بیان کرد: تمامی هیات‌های ورزشی تحت حمایت این اداره‌کل رسالت رشد و توسعه ورزش استان را برعهده دارند و هیات والیبال نیز به عنوان یکی از رشته‌های پرطرفدار نقش مهمی در تامین خواسته‌های این اداره‌کل و طرفداران خود دارد.

وی ادامه داد: هیات والیبال پیشین خدمات ارزنده‌ای طی چهار سال گذشته از خود به جا گذاشت و امید می‌رود با روی کار آمدن ریاست جدید این هیات شاهد تحولات زیادی در والیبال ارومیه باشیم.

امروز /۲۰ آبان ماه/ با برگزاری مجمع انتخاباتی هیات والیبال آذربایجان‌غربی «محمد حضرت‌پور» که اکنون شهردار ارومیه می‌باشد، به مدت چهار سال سکان هدایت این هیات را بر عهده گرفت.

مجمع انتخاباتی هیات والیبال آذربایجان‌غربی با حضور علی فتاحی، سرپرست فدراسیون در فرهنگسرای خانه جوان ارومیه برگزار شد؛ در این مجمع ۱۱ نامزد انتخاباتی به نام‌های کریم فروزان (رئیس هیات سابق)، حسین فروزان، رضا عدلی، مسعود قدرتی، توحید ایرانی‌آرا، شاهین کهنموییان، مصطفی میلانی، زهرا هوشیار، منصور حسین نژاد، پیمان رضایی و محمد حضرت‌پور شرکت داشتند که هشت نفر از آنان قبل از آغاز مجمع انصراف خود را اعلام کردند و رقابت بین سه نامزد باقی مانده ادامه یافت.

در این مجمع به دستور رئیس جلسه اعضای رای‌دهنده پس از قرائت نامشان بر سر میز مخصوص نام‌نویسی آرا رفتند و نام کاندیدای مورد نظر خود را به دور از دید سایر اعضا در برگه‌های مخصوص نوشتند.

پس از شمارش آرا که با ۱۷ رای ماخوذه به انجام رسید، «محمد حضرت‌پور» با ۱۴ رای در رتبه نخست قرار گرفت و «کریم فروزان» نیز با سه رای از نشستن بر کرسی ریاست هیات والیبال استان برای دومین دوره متوالی بازماند؛ منصور حسین‌نژاد دیگر کاندیدای حاضر در این مجمع هیچ رایی نیاورد.

هیات والیبال آذربایجان‌غربی طی یک سال اخیر با سرپرستی ناصر خدادادی، معاون اداره‌کل ورزش و جوانان استان اداره می‌شد و این امر مشکلاتی را برای خانواده والیبال استان و به ویژه شهر ارومیه به وجود آورده بود.

هم‌اکنون ۵۰ هیات ورزشی استانی و ۶۳۲ هیات شهرستانی در آذربایجان‌غربی تحت پوشش اداره‌کل ورزش و جوانان استان فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام/

 والیبال ارومیه خدمات ارزنده‌ای به ورزش کشور عرضه کرده‌است نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار