خبر/

معاون توسعه مدیریت، حقوقی و منابع انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی منصوب شد

1401/01/30 - 21:37 - کد خبر: 61664 نسخه چاپی

نصر: در حکمی از سوی سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی، داود قاسم زاده به‌عنوان معاونت توسعه‌ی انسانی، حقوقی و منابع انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی منصوب شد.

به گزارش نصر، در حکم شهنام اشتری خطاب به داود قاسم زاده آمده است:
باسلام و دعای خیر؛
با توجه به مراتب شایستگی، تجارب ارزنده مدیریتی و سوابق اجرایی به موجب این حکم جنابعالی به سمت «معاون توسعه ی مدیریت ، حقوقی و منابع انسانی» منصوب می‌شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به عدالت محوری، روحیه انقلابی، مردم داری، پاکدستی و فساد ستیزی، قانون مداری، مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی و تعامل با سایر همکاران در تحقق اهداف سازمان مجدانه بکوشید.
توفیقات آن جناب در انجام وظایف محوله، خدمت رسانی به مردم، تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان‌شرقی، داود قاسم زاده کارمند رسمی اداره کل، دارای ۱۵ سال سابقه، دانشجوی دکترای مدیریت منابع انسانی، عضو شورای معاونین، عضو کارگروه سلامت اداری، دبیر شورا اطلاع رسانی بوده که کار خود را از محیط بانی آغاز کرده است و ریاست اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی را نیز در کارنامه کاری خود دارد.
انتهای پیام/
معاون توسعه مدیریت، حقوقی و منابع انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی منصوب شد خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار