خبر/

دو پرواز در فرودگاه خوی برقرار شد

1401/01/28 - 11:39 - کد خبر: 61495 نسخه چاپی

نصر: رییس فرودگاه خوی با اشاره به برقراری مجدد پرواز در مسیر تهران - خوی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها دو پرواز در روزهای شنبه و دوشنبه هر هفته در این مسیر هوایی انجام می‌شود.

به گزارش نصر، هادی علیلو روز یکشنبه در گفت و گویی  افزود: اولین پرواز طبق برنامه در روز شنبه ۲۷ فروردین سال جاری با شماره ۳۳۰۵ در ساعت ۱۴ و ۵ دقیقه فرودگاه مهرآباد را ترک کرد و در ساعت ۱۶ و ۵ دقیقه در فرودگاه خوی به زمین نشست.
وی ادامه داد: پرواز بازگشت در همان روز با شماره ۳۳۰۴ در ساعت ۱۶ و ۳۵ دقیقه از فرودگاه خوی پرواز کرد و در ساعت ۱۸ و ۲۵ دقیقه وارد فرودگاه مهرآباد ‌شد.
رییس فرودگاه خوی اضافه کرد: دومین پرواز مسیر تهران به خوی فردا، دوشنبه ۲۹ فروردین‌ماه انجام می‌شود و پرواز رفت با شماره ۳۳۰۵ در ساعت ۱۰ و ۴۵ دقیقه فرودگاه مهرآباد را ترک و در ساعت ۱۲ و ۴۵ دقیقه وارد فرودگاه شهر خوی خواهد شد.
علیلو ادامه داد: پرواز بازگشت این پرواز نیز در همان روز با شماره ۳۳۰۴ در ساعت ۱۳ و ۲۵ دقیقه فرودگاه خوی را به مقصد فرودگاه مهرآباد ترک و در ساعت ۱۵ و ۱۵ دقیقه وارد فرودگاه مهرآباد می‌گردد.
به گزارش ایرنا، آخرین پرواز «هما» به فرودگاه خوی در دی‌ماه سال ۱۴۰۰ انجام شده بود که به درخواست هموطنان مقیم ساکن این استان برای برقراری مجدد این مسیر پروازی، در سال جاری تعداد پروازهای «هما» به این فرودگاه به ۲ روز در هفته افزایش یافت.
دی ماه سال گذشته پروازهای ایران ایر از فرودگاه خوی به دلیل کمبود ناوگان عملیاتی صورت موقت ابطال شده بود.
انتهای پیام/
دو پرواز در فرودگاه خوی برقرار شد خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار