معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن آذربایجان‌شرقی:

۴۴۵ میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های بنیاد مسکن آذربایجان‌شرقی تخصیص یافت

1401/01/28 - 10:27 - کد خبر: 61479 نسخه چاپی

نصر: معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن آذربایجان‌شرقی گفت: امسال ۴۴۵ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح‌های ملی و استانی این نهاد در روستاهای استان تخصیص یافته است.

به گزارش نصر، حسین اکرمی وش افزود: کل طرح های مصوب این نهاد ۶۹۹ پروژه ملی و استانی است که امسال برای ۵۶۰ پروژه اعتبار تخصیص داده شده است.
وی با بیان اینکه اعتبار مصوب اجرای این طرح ها ۴۶۷ میلیارد تومان است، اظهار داشت: از این میزان حدود ۹۵.۵ درصد اعتبار برای اجرای این طرح ها تخصیص یافته و حدود ۲۲ میلیارد تومان از اعتبار مصوب تخصیص نیافته است.
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن آذربایجان‌شرقی گفت: در زمان کنونی عملیات اجرایی ۵۶۰ پروژه در سطح استان در حال انجام بوده و از کل پروژه های استانی ۱۰۶ پروژه نیمه تمام مانده است که امسال برای ۸۴ پروژه اعتبار تخصیص یافته و این پروژه ها به اتمام می رسد.
اکرمی وش، با بیان اینکه با تخصیص قیر رایگان از سال ۹۴ تاکنون حدود سه میلیون و ۷۰۰ هزار مترمربع آسفالت در سطح معابر استان اجرا است، ادامه داد: در سال جاری از محل تخصیص قیر رایگان یک میلیون و ۵۰۰ هزار مترمربع آسفالت در سطح معابر روستاها اجرا می شود.
وی یادآوری کرد: تخصیص قیر رایگان و آسفالت معابر روستایی استان از سوی این اداره کل با کمک و هماهنگی دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها انجام می شود.
به گزارش ایرنا، هم اکنون ۲ هزار و ۶۵۰ روستا در سطح آذربایجان شرقی وجود دارد که از این تعداد ۲ هزار و سه روستا بالای ۲۰۰ خانوار است. 
انتهای پیام/
۴۴۵ میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های بنیاد مسکن آذربایجان‌شرقی تخصیص یافت خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار