استاندار آذربایجان‌غربی؛

دولت سیزدهم در کنار بهبود معیشت مردم بدنبال احیای دریاچه ارومیه است

1401/01/25 - 13:00 - کد خبر: 61359 نسخه چاپی

نصر: استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهتمام ویژه دولت سیزدهم به بهبود معیشت مردم در نقاط مختلف کشور گفت: برنامه‌ریزی برای احیای دریاچه، ارومیه نیز مورد تاکید دولت است.

به گزارش نصر، محمدصادق معتمدیان شامگاه چهارشنبه در جمع مردم روستای علی کندی از توابع بخش نازلوی شهرستان ارومیه افزود: ما دنبال آن هستیم که در کنار اجرای برنامه های احیای دریاچه ارومیه، لطمه ای هم به درآمد مردم و کشاورزان این حوضه وارد نشود.
وی با اشاره به اینکه کشاورزی، شغل عمده مردم روستانشین حوضه دریاچه ارومیه است، اضافه کرد: باید از خام فروشی محصولات به سمت فرآوری حرکت کنیم تا شاهد افزایش درآمدها باشیم.
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تقدیم اولین شهید مدافع حرم استان از روستای علی کندی ارومیه اظهار کرد: این امر مایه افتخار مردم این منطقه است.
معتمدیان ادامه داد: شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند و اگر حضور شهیدان والامقام نبود، ما باید در داخل کشور با داعش می جنگیدیم.
او گفت: امنیت امروز ایران اسلامی را مدیون خون پاک شهیدان هستیم و باید قدر شهدا و خانواده معظم آنان را بدانیم.
وی در بخش دیگری با اشاره به اینکه آشنایی با مشکلات مردم از اهداف سفرهای شهرستانی است، افزود: در این سفرها، مردم بدون واسطه و رودررو با مسوولان، مشکلات خود را مطرح می‌کنند و در همان جا، پاسخ مسوول مربوطه هم دریافت می‌شود.
استاندار آذربایجان غربی تاکید کرد: حل مشکلات مردم این روستا و همه روستاهای استان، تا حد امکان در دستور کار مسوولان در دولت سیزدهم است.
در این دیدار که در مسجد روستای علی کندی برگزار شد، نبود مخزن برای تامین آب آشامیدنی روستا و همچنین راه مناسب دسترسی از مشکلات روستاییان عنوان شد که مسوولان مربوطه برای حل آنان در زمان مشخص، اعلام آمادگی کردند.
همچنین از پدر و مادر شهید مصطفی قاسم پور، شهید مدافع حرم اهل روستای علی کندی با اهدای لوح تجلیل شد.
انتهای پیام/
دولت سیزدهم در کنار بهبود معیشت مردم بدنبال احیای دریاچه ارومیه است خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار