معاون سیاسی استاندار آذربایجان‌شرقی عنوان کرد:

ثبت‌نام تنها سه درصد از 150 هزار صنف آذربایجان‌شرقی در سامانه ایران من/ اعلام شرایط جدید سفر و حضور در کنسرت‌ها

1401/01/20 - 20:31 - کد خبر: 61082 نسخه چاپی

نصر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی، گفت: بیش از ۱۵۰ هزار صنف در استان فعال است که حدود سه درصد از آنها در سامانه ایران من ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش نصر، تراب محمدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی روز شنبه در جلسه استانی مقابله با کرونا با اشاره به ضرورت ثبت‌نام اصناف در سامانه ایران من، اظهار کرد: بیش از ۱۵۰ هزار صنف در استان فعال است که حدود ۳ درصد از آنها در این سامانه ثبت‌نام کرده‌اند.
وی افزود: ضروری است سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف نسبت به توجیه افراد برای ثبت‌نام در سامانه ایران من بیش از پیش تلاش کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی، ادامه داد: صدور بلیط برای تمام کسانی که قصد سفر از طریق هوایی، ریلی و جاده‌ای دارند همچنین کسانی که قصد حضور در کنسرت‌ها و برنامه‌های فرهنگی و هنری دارند باید بعد از استعلام از سامانه ایران من صورت گیرد.
محمدی همچنین با اشاره به کمبود سرویس مدارس و دانشگاه‌ها از شهرداری خواست در این خصوص مساعدت کرده و با مدارس و دانشگاه‌ها جهت ارائه سرویس همکاری کنند.
انتهای پیام/
ثبت‌نام تنها سه درصد از 150 هزار صنف آذربایجان‌شرقی در سامانه ایران من/ اعلام شرایط جدید سفر و حضور در کنسرت‌ها خبرگزاری فارس

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار