مدیرعامل باشگاه تراکتور؛

بازگشت هواداران نویدبخش روزهای خوب تراکتور است

1401/01/15 - 14:08 - کد خبر: 60799 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل باشگاه تراکتور با بیان اینکه حمایت همه جانبه هواداران زمینه‌ساز کسب سه امتیاز بازی مقابل مس رفسنجان شد، گفت: این اتفاق، نویدبخش روزهای خوب برای تراکتور است.

به گزارش نصر، میر معصوم سهرابی روز دوشنبه در گفت‌ و گو با رسانه رسمی باشگاه تراکتور، افزود: از هوادارانمان به جهت حضور پرتعداد و پرشور و همکاری و همراهی با عوامل اجرایی در مسابقه مقابل مس رفسنجان، قدردانی می کنم.
وی خاطرنشان کرد: دیدن هواداران در ورزشگاه پس از مدت ها، اتفاق خوشحال کننده‌ای بود و معتقدم حمایت همه جانبه پرشورها زمینه‌ساز کسب سه امتیاز مقابل مس شد.
سهرابی ادامه داد: باشگاه تراکتور بیش از هر تیمی از نبود هوادارانش در دوران کرونا متضرر شد و به همین دلیل ما از مدت‌ها قبل به دنبال فراهم کردن شرایط بازگشت هواداران به ورزشگاه یادگار امام (ره) بودیم.
وی با قدردانی از استاندار آذربایجان شرقی و تلاش های وی برای فراهم کردن زمینه حضور هواداران در بازی های خانگی تراکتور، گفت: دستور برای آماده سازی ورزشگاه از سوی استاندار، موجب فراهم شدن شرایط میزبانی از هواداران شد.
سهرابی  به برتری یک بر صفر تراکتور مقابل مس رفسنجان در حضور تماشاگران اشاره کرد و گفت: این موضوع نشان داد که تراکتور با همراهی هوادارانش، قادر به انجام هر کاری و گرفتن نتایج خوب در بازی های باقیمانده است.
وی همچنین با اشاره به سخنان مالک باشگاه مبنی بر حمایت همه جانبه از باشگاه، گفت: آقای زنوزی دیشب در جمع بازیکنان بر ادامه تیمداری تاکید کرد و باشگاه با تمام قوا در راستای رفع نواقص تیم اقدامات لازم را انجام خواهد داد.
تیم فوتبال تراکتور پس از ۱۳ هفته ناکامی و کسب نتایج ضعیف، در هفته بیست و چهارم و در حضور هوادارنش مقابل مس رفسنجان با یک گل به برتری رسید و در حال حاضر با ۲۰ امتیاز در رده سیزدهم جدول است.
انتهای پیام/
بازگشت هواداران نویدبخش روزهای خوب تراکتور است نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار