خبر/

دبیر فدراسیون فوتبال؛ تغییرات اخیر به درخواست قوه قضاییه نبود

1398/08/19 - 13:47 - کد خبر: 6071 نسخه چاپی

نصر: سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: اینکه گفته می‌شود تغییرات اخیر در فدراسیون بنا به درخواست قوه قضاییه بوده، درست نیست و انجام این تغییرات نیز دلایل خاصی ندارد و در هر جایی ممکن است رخ دهد.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال امروز در گفت وگویی تلویزیونی درباره تغییرات به وجود آمده در فدراسیون فوتبال و جدایی «سعید فتاحی»، «مرتضی تورگ» و «اسماعیل حسن‌زاده» اظهار داشت: این تغییرات دلایل خاصی ندارد و در هر جایی ممکن است رخ بدهد.

جا دارد از این دوستان که سال‌ها زحمت کشیدند تشکر کنم. اینکه فوتبال یک فضای شیشه‌ای و شفاف است حرف درستی است، ولی این از اختیارات رئیس فدراسیون است که جا به جایی ایجاد کند. تورگ، حسن‌زاده و فتاحی سالیان سال زحمت کشیدند ولی مطمئنا این مسیر ادامه دارد.

وی افزود: اینکه گفته می‌شود قوه قضاییه چنین درخواستی داشته درست نیست و قضایا اینقدر هم پیچیده نیست. همانطور که گفتم در هر سازمانی تغییرات صورت می‌گیرد ولی در فدراسیون با توجه به مخاطبان زیادی که دارد این موارد بازتاب داده می‌شود. تغییر دلیل نمی‌خواهد. حسن‌زاده به یک قسمت دیگر منتقل شده‌ و فکر می‌کنم همه چیز در مورد این عزیزان شفاف مطرح شده است.  

سرپرست دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره غیر شفاف بودن این تغییرات بیان داشت: شما در رسانه ملی باید نکات مثبت را ببنید و نباید خیلی راحت در مورد شنیده‌ها صحبت کنید. شفاف می‌گویم که هر تغییری در هر سازمانی صورت بگیرد در حیطه اختیارات مدیران است. اینگونه تغییرات می‌تواند مثبت باشد و فقط جنبه منفی ندارد.

از سمت فدراسیون فوتبال ابهامی وجود ندارد، فدراسیون و سازمان لیگ هر هفته نزدیک به یک میلیون نفر را به ورزشگاه‌ها می‌فرستند. طبیعتا مردم برای شادی به ورزشگاه می‌روند و وقتی سازمانی چنین جمعیتی را به ورزشگاه بکشاند ممکن است حواشی کوچکی به وجود بیاید.

شکوری همچنین درباره رقم قرارداد «مارک ویلموتس» سرمربی تیم ملی و کارشکنی‌هایی که در سفارت بلژیک رخ داده است خاطرنشان کرد: رقم قرارداد محرمانه است و اگر اجازه بدهید در مورد این مسائل صحبتی نکنیم. تیم ملی نیاز به آرامش دارد و همه مردم هم می‌دانند که تیم ملی خوب بازی می‌کند. نمی‌دانم شما این اخبار را از کجا می‌آورید چون اصلا اینگونه نیست. در این راه وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و سایر نهادها کمک زیادی کردند که مطالبات سرمربی تیم ملی پرداخت شود.

وی در پایان درباره اینکه چرا فدراسیون فوتبال برای تغییر محل بازی ایران و عراق در کشور عراق پیشدستی نکرد، تصریح کرد: فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) و کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC خودشان همه چیز را رصد می‌کنند و آنها می‌دانند محل برگزاری بازی باید تغییر کند یا نه. ولی فدراسیون در بحث داور درخواست کرد که حتما داور مسابقه عوض شود.

همه هدف ما هم این است که در بازی روز پنجشنبه یک بازی خوب را رقم بزنیم.

انتهای پیام/

دبیر فدراسیون فوتبال؛ تغییرات اخیر به درخواست قوه قضاییه نبود نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار