خبر/

بازگشت "پرشورها" به یادگار امام

1401/01/11 - 16:57 - کد خبر: 60673 نسخه چاپی

نصر: دیدار تراکتور و مس رفسنجان با حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

به گزارش نصر، بر اساس این اطلاعیه؛ هواداران می‌توانند از طریق لینک مستقیم ticket.tractor-club.com نسبت به خرید بلیط بازی اقدام کنند.
بلیط فروشی از ساعت ۱۲ ظهر روز جمعه (۱۲ فروردین) الی ساعت ۱۴ روز یکشنبه (۱۴ فروردین) انجام می‌شود و درب‌های ورزشگاه یادگار امام(ره) از ساعت ۱۸ روز یکشنبه به روی هواداران باز خواهد شد.
هواداران فقط با داشتن شرایط مصوب ستاد مقابله با کرونا امکان حضور در ورزشگاه را خواهند داشت؛ به‌طوری‌که نوبت دوم واکسن کرونا را دریافت کرده و از دریافت آن ۱۴ روز گذشته باشد، کارت واکسن دیجیتال دارای (QR کد) و کارت ملی به همراه داشته باشند؛ همچنین استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی هنگام ورود به ورزشگاه و تماشای بازی، از دیگر الزامات تعیین شده برای برگزاری بازی‌ها با حضور هواداران است.
علاقه‌مندان، بدون خرید بلیت از طریق سامانه، به ورزشگاه مراجعه نکنند؛ چرا که به هیچ عنوان بلیط فروشی دستی یا اینترنتی در ورزشگاه انجام نمی‌شود و از ورود افراد بدون بلیط جلوگیری خواهد شد.
تقاضا می‌شود تماشاگران ضمن حضور به موقع در ورزشگاه، بر اساس شماره صندلی مستقر شوند.
دیدار دو تیم تراکتور و مس رفسنجان از هفته بیست و چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال، روز یکشنبه (۱۴ فروردین)، ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
بازگشت نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار