فرماندار بیله سوار مغان؛

بیله‌سوار رتبه اول کشور در بخش کار با سامانه کارورزی را کسب کرد

1398/08/19 - 11:00 - کد خبر: 6038 نسخه چاپی

نصر: فرماندار بیله سوار مغان گفت: اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی این شهرستان رتبه اول کشور در بخش کار با سامانه کارورزی و اداره فنی وحرفه ای نیز رتبه پنجم کشوری را کسب کرده‌اند.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، حسن قبادی امروز در گفت وگویی افزود:  از ۳۰هزارو ۴۰۲ قرارداد کارورزی ثبت شده در کشور حدود هزار و ۱۰۰ نفر مربوط به بیله‌سوار است که ۳.۶۲ درصد کارورزان کشور را تشکیل می‌دهد و اداره فنی و حرفه ای شهرستان بیله سوار نیز با ۳.۲۳ %درصد در رتبه پنجم کشوری قرار دارد.

به گفته وی،  ۵۸درصد کارورزان ثبت‌نامی و فعال در کار در استان اردبیل نیز مربوط به شهرستان بیله سوار است.

قبادی بیان کرد: از  مجموع ۱۵ هزارو ۵۸۵ مورد واحد پذیرنده در کشور تعداد ۵۱۲ مورد یعنی  3.28 درصد  نیز متعلق به این شهرستان مرزی است. 

فرماندار بیله سوار  اظهار کرد:  این شهرستان در بخش کار با سامانه  با ۲۵.۲۳درصد  رتبه اول کشوری را دارا بوده و ادارات تعاون کار شهرستان‌های باغملک خوزستان و کاشان اصفهان در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

براساس آمار سامانه معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، استان اردبیل هم در تعداد قراردادهای منعقد شده با هزار و ۹۰۰ کارورز رتبه پنجم در بین استان‌های کشور و براساس واحدهای پذیرنده نیز با ۹۶۷ قرارداد رتبه چهارم را در بین استانها دارد.

انتهای پیام/

بیله‌سوار رتبه اول کشور در بخش کار با سامانه کارورزی را کسب کرد نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار