خبر/

انعقاد قرارداد ۱۲۰ میلیون یورویی در تولید قطعات خودرو

1398/08/18 - 13:25 - کد خبر: 5970 نسخه چاپی

نصر: رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران خبر داد: ۱۲۰ میلیون یورو قرارداد تولید قطعات انواع مختلف خورو با شرکت‌های داخلی نهایی شده است.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، «محمدباقر عالی» صبح امروز (شنبه) در حاشیه افتتاحیه چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو گفت: راهبرد امسال وزارت صنعت، راهبرد رونق تولید و برنامه عملیاتی آن نهضت داخلی سازی است.

به گفته وی روز گذشته قرار بود میز سوم نهضت داخلی سازی در نمایشگاه تبریز برگزار شود که با توجه به زلزله به زمان دیگری موکول شد.

عالی اعلام کرد: تا کنون ۱۲۰ میلیون یورو قرارداد تولید قطعات خورو با شرکت‌های داخلی نهایی شده است. بر اساس راهبرد نهضت داخلی‌سازی، تا پایان سال ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیارد دلار خواهیم رسید.

رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ادامه داد: این کلان برنامه دارای زیر پروژه‌های اجرایی کاملا دقیق است. علاوه بر حوزه خودرو، حدود هشت حوزه در سایر بخش‌های صنعتی نیز وجود دارد.

به گفته عالی پس از تکمیل ساخت قطعات و نصب روی‌ محصولات داخلی، شاهد کاهش قیمت قطعات خواهیم بودیم. این مقام مسئول تاکید کرد که برای تمامی قطعه‌سازان برنامه داریم تا مشکلات‌شان را حل کنیم.

انتهای پیام/

انعقاد قرارداد ۱۲۰ میلیون یورویی در تولید قطعات خودرو نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار