سخنگوی دولت:

این احساس در مردم زنده شده که دولتمردان از جنس مردم هستند

1400/12/03 - 11:26 - کد خبر: 59377 نسخه چاپی

نصر: سخنگوی دولت حضور در لحظه مدیران ارشد کشور در مواقع  بحران مثل زلزله و سیل را زمینه ساز زنده شدن این احساس در میان مردم دانست که دولتمردان از میان مردم و از خود مردم هستند.

به گزارش نصر، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در ابتدای نشست خبری هفتگی خود با بزرگداشت یاد خبرنگاران محیط زیست ایسنا و ایرنا که در حادثه واژگونی اتوبوس در سفر به ارومیه جان خود را از دست دادند، اظهار کرد: هم اکنون شاهد سفر رئیس جمهوری به قطر و برگزاری دیدارهای دوجانبه و شرکت در مجمع صادرکنندگان گاز هستیم. نزدیک  ۶ ماه است که از عمر دولت مردمی می گذرد. شاید یکی از مهمترین وعده دولت نگاه رویکرد مردم محور دولت بود. 
وی افزود: در هر ماه به طور متوسط رییس جمهور و دولت سه سفر استانی داشتند که به نوعی پیشانی تغییر گفتمانی دولت با مردم بوده است. دیدارهای منظم رئیس جمهور با نمایندگان مجلس شورای اسلامی  علاوه بر حضور منظم رئیس جمهوری در مجلس و همچنین نشست سران سه قوه است. 
 سخنگوی دولت تاکید کرد: حضور در لحظه مدیران ارشد کشور در مواقع  بحران مثل زلزله و سیل، در سطح رئیس جمهور تا معاونان و وزرا این احساس را زنده کرد که دولتمردان از میان مردم و از خود مردم هستند.

اقدامات دولت در مبارزه با فساد
بهادری جهرمی با بیان اینکه مبارزه با فساد یکی از محورهای عملکرد دولت مردمی است ، اظهار کرد: دولت توسعه زیرساخت های الکترونیکی را به منظور کاهش و مقابله با فساد به عنوان اقدام راهبردی پیگیری کرده است. همچنین ضرب الاجل آزادسازی حریم دریاها هم اقدام روشن در مقابله با قانون شکنی بوده و بدون تبعیض با آن برخورد شده است. شناسایی  ۷۰۰ حساب بانکی فعال غیرمجاز ارزی هم از جمله اقدامات در حوزه مبارزه با فساد است.
وی یادآور شد: امروز مردم اثر ثبات در بازار ارز را می بینند. ۱۷ میلیارد دلار معادل ۵۰۰ هزار میلیارد تومان هم با محوریت بخش خصوصی در ۴۸ طرح بزرگ صنعتی اجرا شد. در فروش نفت هم رسانه های غربی نیز اعلام کردند که رکوردشکنی صورت گرفته است. خنثی سازی تحریم ها علاوه بر مذاکرات ادامه یافته است.
انتهای پیام/
این احساس در مردم زنده شده که دولتمردان از جنس مردم هستند خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار