رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی:

ضرورت انتقال فرودگاه و پایگاه نیروی هوایی به خارج از محدوده مسکونی شهر

1400/12/02 - 12:49 - کد خبر: 59324 نسخه چاپی

نصر: رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: انتقال فرودگاه تبریز و همچنین پایگاه نیروی هوایی به خارج از محدوده مسکونی شهر باید جزو برنامه های بلندمدت مدیریت ارشد استان و شهر قرار گیرد.

به گزارش نصر، فریدون بابایی اقدم این مطلب را در محل حادثه سقوط جنگنده در منطقه ستارخان گفت و افزود: مسیر پرواز فرودگاه و پایگاه دوم شکاری در محدوده مسکونی شهر تبریز قرار دارد و وقوع چنین حوادثی تذکر جدی به مدیریت ارشد استان و شهرداری برای انتقال فرودگاه به بیرون از محدوده شهر است.
او ادامه داد: شهادت دو خلبان و یکی از شهروندان در این سانحه باعث غم و اندوه فراوان ما و تمام همشهریان و هموطنان مان شد که بدین وسیله این ضایعه را به خانواده ایشان تسلیت عرض می کنم.
بابایی اقدم اظهار کرد: مقدمات اولیه انتقال فرودگاه تبریز و پایگاه دوم شکاری در سال های گذشته به محدوده شهر شبستر شروع شده بود که امیدوارم این مسئله به عنوان یک اولویت و ضرورت پیگیری شود.
او در پایان ضمن انتقاد از نبود مدیریت هماهنگ بحران، از شهروندان خواست در چنین حوادثی از تجمع در محل به جد پرهیز کرده و بستر را برای امدادرسانی نیروهای امدادی فراهم سازند.
انتهای پیام/
ضرورت انتقال فرودگاه و پایگاه نیروی هوایی به خارج از محدوده مسکونی شهر نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار